• Wszystkie ofertyZielona GóraInneSpecjalista/-ka ds. Turystyki
    Specjalista/-ka ds. Turystyki
    Inne
    Biuro Podróży ITAKA

    Zielona Góra
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność
    obsługa klienta
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Dla Ciebie

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Kompleksowe szkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki
    • Przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń
    • Zróżnicowany grafik dający czas na życie prywatne w ciągu dnia
    • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

    Pracując w Itace zyskujesz

    • dofinansowanie do Karty Multisport
    • zniżki na wakacje dla Ciebie i Twoich bliskich
    • firmowe wyjazdy zagraniczne
    • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

    Jakie zadania na Ciebie czekają

    • Sprzedaż nowoczesnych usług turystycznych
    • Budowanie trwałych relacji z klientami naszej firmy
    • Bezpośrednia, telefoniczna i mailowa obsługa klientów

    To praca dla Ciebie jeśli

    • Organizujesz podróże dla siebie i znajomych
    • Jesteś gawędziarzem z żyłką sprzedawcy
    • Czujesz się wirtuozem budowania relacji z klientami
    • Znasz mapę lepiej niż własną kieszeń

    Jak wygląda proces rekrutacyjny

    Aplikacja

    • Prześlij nam swoje CV. Jeśli zainteresuje nas Twoja aplikacja, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

    Rozmowa telefoniczna

    • Zadzwonimy do Ciebie, by umówić się na ok. 15-minutową rozmowę telefoniczną, podczas której potwierdzimy spełnienie wymagań formalnych np. wykształcenie, doświadczenie zawodowe, dostępność do podjęcia pracy, znajomość języków obcych.

    Rozmowa w siedzibie firmy/online

    • Po pomyślnym przejściu I etapu, zaprosimy Cię na spotkanie, podczas którego będziesz mieć możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, wiedzy i doświadczenia. Chcemy Cię bardziej poznać! Odpowiemy na Twoje pytania. Możemy też poprosić Cię o wykonanie dodatkowego zadania.

    Oferta współpracy

    • O wyniku rekrutacji poinformujemy Cię telefonicznie lub mailowo do 2 tygodni od rozmowy, niezależnie od podjętej decyzji.