Oferty
Lider ds. Księgowości
Finanse

Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

doświadczenie

zarządzanie zespołem

język angielski

Microsoft Office

SAP

ocr

współpraca

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad poprawnością i poprawnością przetwarzania płatności przychodzących i wychodzących oraz uzgadniania rachunków bankowych i raportowanie przepływów pieniężnych zgodnie z instrukcjami grupowymi
  • Efektywne zarządzanie zespołem Payment Factory w celu zapewnienia terminowości i maksymalnej efektywności działania w okresach dużej i bardzo małej intensywności pracy
  • Optymalizacja procesów, analiza reklamacji klientów i prowadzenie działań zapobiegawczych pod kątem przyszłych referencji
  • Uczestnictwo we wdrażaniu projektów, szkoleniach i wspieranie SSC w zakresie nowych ulepszeń procesów.
  • Identyfikacja kluczowych wskaźników wydajności i umów dotyczących poziomu usług w ramach SSC oraz wspieranie ich w celu zwiększenia wydajności.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale finansowym, najlepiej w SSC/BPO
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie C1
  • Otwartość na pracę na drugą zmianę (14:00-22:00)
  • Znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Znajomość narzędzi SAP i OCR
  • Umiejętność skutecznego angażowania i motywowania pracowników
  • Zrozumienie potrzeb rozwojowych pracowników i aktywne wspieranie ich realizacji,
  • Autorytet przywództwa i duch zespołowy – współpraca
  • Zdolność do skutecznej realizacji celów biznesowych
  • Umiejętność promowania innowacyjności i mobilizowania pracowników w procesie wdrażania zmian
  • Doskonała komunikacja i umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Kompleksowy program wdrożeniowy – Buddy
  • Kantyna
  • Siłownia w biurze
  • Skandynawska kultura pracy
  • Wewnętrzna platforma e-learningowa
  • Model pracy hybrydowej
  • Prezenty świąteczna
  • Grupy sportowe
  • Parking rowerowy