• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławHRRecruitmentRekruter na pół etatu
    Rekruter na pół etatu
    new
    HR
    Dwell Properties

    1 035 USDNetto miesięcznie - B2B
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    HR
    Rekrutacja
    komunikatywność
    Ms office

    Opis stanowiska

    Rekruter

    Potrzebujemy pomocy w:

    • Tworzeniu najlepszego zespołu w CEE interdyscyplinarnych ekspertów rynku retailowego, którzy chcą zmienić świat na lepszy i piękniejszy
    • Budowaniu bazy kandydatów (direct search)
    • W tworzeniu i publikacji ogłoszeń
    • W przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych
    • W dbaniu o candidate experience
    • We współtworzeniu i optymalizacji procesów rekrutacyjnych
    • W tworzeniu wizerunku pracodawcy

    Nasze wymagania:

    Kogo szukamy:

    • Postarasz się zrozumieć potrzeby biznesowe firmy i przełożyć je na wymagania względem kandydata oraz procesu rekrutacji
    • Jesteś osobą komunikatywną, serdeczną, a także dokładną i skrupulatną
    • Potrafisz samodzielnie organizować swój czas
    • Znasz MS Excel lub Google Sheets

    To oferujemy:

    • Dołączysz do innowacyjnego start-upu w branży nieruchomości
    • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B
    • Możliwość pracy 100% zdalnie
    • Praca w wymiarze 80h miesięcznie, wynagrodzenie 4000 zł brutto
    • Współpraca z ambitnym i pragmatycznym zespołem
    • Realizacja ciekawych i ambitnych projektów

    O nas:

    Kim jesteśmy:

    • Tworzymy dynamiczny, innowacyjny i skuteczny biznes w branży nieruchomości
    • Szukamy najpierw człowieka, potem kompetencji. Wszystkiego, co potrzebne, można się nauczyć
    • Kwestionujemy standardowe podejście, szukamy innej, szybszej drogi do osiągnięcia naszych celów i zawsze myślimy o tym, aby nasi Klienci otrzymali lepszą usługę niż ta, której oczekiwali
    • Łączymy różnych ludzi, o różnym doświadczeniu zawodowym. Skupiamy się bardziej na tym, co nas łączy niż na tym, co nas różni
    • Życie jest zbyt krótkie, żeby robić rzeczy nudne. Właśnie dlatego staramy się robić rzeczy ciekawe
    • Ekscytujemy się rozwiązaniem czegoś trudnego znacznie bardziej niż wystawioną potem fakturą
    • Uważamy, że można być wyluzowanym i profesjonalnym, uprzejmym i asertywnym, ambitnym i empatycznym, zarabiać dużo i pozostać skromnym

    Jeśli przemawiają do Ciebie nasze wartości, wyślij do nas aktualne CV i napisz kilka zdań o sobie, abyśmy mogli Cię wstępnie poznać, albo nagraj krótkie wideo. Możesz dołączyć do CV link z listą książek, które czytasz.

    1 035 USD

    B2B