• Wszystkie ofertyChorzówInneLektor - Nauczyciel języka angielskiego
    Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
    new
    Inne
    Early Stage

    Early Stage

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Early Stage

    Early Stage

    Early Stage w liczbach to ponad 900 szkół w całej Polsce, w których uczymy języka angielskiego ponad 55.000 dzieci i młodzieży.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    język angielski
    Lektor
    Nauczyciel angielskiego

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kogo szukamy?

    Poszukujemy kreatywnej i zaangażowanej osoby, której umiejętności komunikacyjne oraz dobra organizacja pracy, idą w parze z pasją do pracy z dziećmi i młodzieżą.

    Twój zakres obowiązków

    • prowadzenie inspirujących lekcji języka angielskiego zgodnie z metodą Early Stage,
    • personalizacja procesu nauczania do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczniów,
    • współtworzenie pozytywnej i motywującej atmosfery nauki,
    • aktywny udział w życiu szkoły i realizacja misji edukacyjnej firmy.

    Poszukiwane kompetencje

    • profesjonalne przygotowanie do zawodu nauczyciela i/lub doświadczenie pedagogiczne w pracy z dziećmi i młodzieżą, nie są wymagane, ale są mile widziane,
    • kreatywność w przekazywaniu wiedzy,
    • umiejętność dostosowywania się do zmieniających się potrzeb edukacyjnych uczniów,
    • chęć ciągłego doskonalenia się i podnoszenia kwalifikacji,
    • umiejętność efektywnego zarządzania czasem i materiałami dydaktycznymi,
    • elastyczność i umiejętność dostosowania się do zmieniającego się otoczenia,
    • gotowość do wspierania wartości firmy: relacji, zaangażowania, rozwoju, autentyczności,
    • biegła znajomość języka angielskiego na poziomie C1,
    • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie B2,

    CO PROPONUJEMY NASZYM LEKTOROM?

    Naszym nauczycielom zapewniamy bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia. Oferujemy również jasno określoną 5-stopniową ścieżkę rozwoju i awansu, opartą o program rozwojowy “Talent Booster”. Zapytaj o program w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

    Dodatkowo oferujemy:

    • skuteczną metodę nauczania języka angielskiego opartą na autorskich materiałach,
    • kompleksowe wdrożenie oraz rozwój kompetencji dzięki szkoleniom oferowanym w trakcie roku szkolnego oraz stałej opiece metodycznej,
    • dostęp do platformy on-line, dziennika elektronicznego oraz aplikacji muzycznej, dzięki którym przygotowanie do zajęć jest jeszcze łatwiejsze,
    • możliwość udziału w naszych projektach filmowych i muzycznych,
    • elastyczność zatrudnienia tj. możliwość pogodzenia pracy w szkole publicznej z zatrudnieniem w Early Stage,
    • pracę w organizacji o ugruntowanych wartościach,
    • włączenie, równość, otwartość – jako podstawy naszej codziennej komunikacji i działania.

    Proces rekrutacji

    Etap I: Kontakt telefoniczny

    Jeśli będziemy mogli zaproponować Ci udział w procesie rekrutacji, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

    Etap II: Spotkanie

    W trakcie spotkania z dyrektorem szkoły lub metodykiem:

    • przeprowadzimy test językowy, aby upewnić się co do Twoich umiejętności,

    • poznamy i omówimy Twoje pomysły na ciekawe i angażujące metody pracy z dziećmi,

    • wspólnie obejrzymy fragmenty przykładowych zajęć, które wskażą najważniejsze elementy w naszej metodzie nauczania,

    • opowiemy Ci o warunkach pracy oraz o zatrudnieniu w naszej szkole.

    Etap III: Zajęcia próbne

    Poprosimy Cię o przeprowadzenie fragmentu lekcji, przed klasą, w terminie dogodnym dla obu stron.

    Etap IV: Gratulujemy i witamy na pokładzie!

    KIM JESTEŚMY?

    Early Stage jest szkołą języka angielskiego, która powstała z pasji do uczenia, potrzeby rozwoju oraz autentycznego kontaktu z dziećmi i młodzieżą. W tym roku skończyliśmy okrągłe 30 lat! Oddziały Early Stage w całej Polsce tworzą osoby, którym bliskie są te wartości. Obecnie blisko 140 franczyzobiorców naszej metodyki i modelu biznesowego, prowadzi 850 szkół w całej Polsce, ucząc języka angielskiego blisko 55.000 dzieci, a my przymierzamy się do podboju rynków zagranicznych.

    Tworzymy środowisko edukacyjne, w którym rozwijają się dzieci, i w którym rozwijamy się my. Nasze wartości - relacje, zaangażowanie, autentyczność i ciągły rozwój - to fundamenty, które kształtują każdy etap edukacyjnej podróży naszych uczniów i każdy etap rozwoju naszych pracowników i współpracowników.

    Wierzymy, że możemy nie tylko kształtować przyszłe pokolenia pewnych siebie i komunikatywnych młodych ludzi, ale także przyczyniać się do budowania lepszego świata dla każdego dziecka.

    Aktywnie włączamy się w działania społeczne i od lat z dumą wspieramy Fundację "Dajemy Dzieciom Siłę".

    Jeśli po przeczytaniu naszego profilu poczułeś(aś), że to może być TO MIEJSCE – odezwij się do nas! Sprawdźmy, czy jesteśmy sobie pisani 😊

    Przeczytaj więcej o pracy w naszej szkole na stronie - Universe