Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Digital Communication Specialist
Marketing
EFL S.A.

EFL S.A.
Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
kampanie marketingowe
komunikacja
Google Analytics
współpraca z agencjami
Friendly offer
Opis stanowiska

Zadania i wyzwania na stanowisku:

  • przeprowadzasz proces planowania i realizacji kampanii digital marketingowych
  • bierzesz udział w tworzeniu i rozwoju serwisów internetowych firmy, szczególnie w części dotyczącej komunikacji
  • tworzysz wraz z agencjami materiały komunikacyjne, zgodne z visual language
  • odpowiadasz za ochronę, pozycjonowanie i komunikację marek Grupy EFL, w tym zarządzanie obecnością marki w Internecie

Nasze oczekiwania:

  • masz minimum 2 lata doświadczenia w podobnym obszarze
  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych projektów marketingowych i potrafisz opowiedzieć o ich efektach
  • potrafisz skutecznie zbriefować agencję: piszesz briefy, w których jasno określasz potrzeby biznesowe
  • masz doświadczenie z różnymi formatami reklamowymi i znasz ich ograniczenia
  • znasz trendy w komunikacji i umiesz skutecznie docierać z przekazem do zróżnicowanych grup odbiorców
  • potrafisz doskonale pisać po polsku i masz lekkie pióro
  • znasz podstawy działania systemów CMS i wiesz do czego służy Google Analytics
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane:

  • posiadasz doświadczenie agencyjne (praca w agencji kreatywnej/digital itp.)
  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu działań na firmowych kanałach social media
  • znasz sektor B2B i rynek usług finansowych

To możemy zaoferować:

  • zatrudnienie w renomowanej firmie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
  • przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę
  • możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Credit Agricole
  • szkolenia i programy rozwojowe
  • pracę hybrydową – zarówno zdalnie jak i w nowoczesnym biurze
  • pakiet benefitów, w tym: opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny, program well-beingowy