• Wszystkie ofertyKrakówInżynieriaElektronikaInżynier budowy- instalacje elektryczne
    Inżynier budowy- instalacje elektryczne
    Inżynieria
    EL-LOGIC GRZEGORZ KULAWIK

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD
    prawo jazdy
    dobra organizacja pracy

    Mile widziane

    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    El-logic Grzegorz Kulawik Sp. z o.o. to firma, która zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem instalacji elektrycznych w przemyśle oraz budownictwie dla największych firm w całej Europie.

    Obowiązki:

    • weryfikacja i analiza dokumentacji technicznej;
    • opracowywanie zestawień materiałowych na podstawie dokumentacji technicznej;
    • wykonywanie protokołów pomiarowych;
    • tworzenie dokumentacji powykonawczych;
    • kontrola jakości nad pracami realizowanymi w ramach projektów
    • zgłaszanie robót do odbioru;

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe min. I stopień kierunek elektrotechnika lub pokrewne (tytuł inżyniera)
    • umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej,
    • znajomość środowiska oprogramowania klasy AutoCAD lub pokrewnych
    • Dobra znajomość pakietu Office, w tym szczególnie Excel
    • prawo jazdy kat. B.
    • Mile widziany angielski i/lub niemiecki.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w rozwijającej się firmie w branży Instalacji Przemysłowych
    • wsparcie doświadczonych specjalistów z sektora instalacji elektrycznych
    • dofinansowanie do ubezpieczenia.
    • ZFŚS
    • dofinansowanie do szkoleń.

    Proces rekrutacji :

    1. Selekcja dokumentów aplikacyjnych.
    2. Telefony do zakwalifikowanych kandydatów - rozmowa wstępna (telefoniczna).
    3. Decyzja o zaproszeniu na rozmowę rekrutacyjną bądź podziękowanie za aplikacje.
    4. Rozmowa rekrutacyjna z przełożonymi.
    5. Decyzja o zatrudnieniu.