• Wszystkie ofertyKatowiceInżynieriaElektronikaKierownik Projektu / Project Manager – branża elektryczna
    Kierownik Projektu / Project Manager – branża elektryczna
    Inżynieria
    EL-LOGIC GRZEGORZ KULAWIK

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD
    Microsoft Excel
    prawo jazdy
    uprawnienia budowlane
    Znajomość przepisów
    zarządzanie zespołem
    analityczne myślenie
    praca zespołowa,

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    El-logic Grzegorz Kulawik Sp. z o.o. to firma, która zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem instalacji elektrycznych w przemyśle oraz budownictwie dla największych firm w całej Europie.

    💡 Kierownik Projektu / Project Manager – branża elektryczna 💡

    Zakres zadań:

    • całościowa koordynacja projektu na miejscu realizacji kontraktu;
    • nadzór i zarządzanie projektem zgodnie z przepisami, normami i sztuką budowlaną;
    • odpowiedzialność za budżet, jakość, terminowość projektu;
    • prowadzenie pełnej dokumentacji budowy;
    • prowadzenie korespondencji oraz uzgodnień zewnętrznych;
    • odpowiedzialność za realizacje projektu zgodnie z umową;

    Oczekujemy:

    • wyższego wykształcenia technicznego o profilu elektrycznym lub pokrewnym;
    • doświadczenia na podobnym stanowisku, ze zbieżnym zakresem obowiązków;
    • uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji elektrycznych;
    • znajomości środowiska oprogramowania klasy AutoCAD;
    • czynnego prawo jazdy kat. B.

    Mile widziane:

    • Chęć do pracy w delegacji. 🚗

    Co oferujemy?

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
    • pracę w rozwijającej się firmie branży Instalacji Przemysłowych;
    • wsparcie doświadczonych specjalistów z sektora instalacji elektrycznych;
    • dofinansowanie do szkoleń, kursów;
    • dofinansowanie do ubezpieczenia.

    Proces rekrutacji :

    • Selekcja dokumentów aplikacyjnych.
    • Telefony do zakwalifikowanych kandydatów - rozmowa wstępna (telefoniczna).
    • Decyzja o zaproszeniu na rozmowę rekrutacyjną bądź podziękowanie za aplikacje.
    • Rozmowa rekrutacyjna z przełożonymi.
    • Decyzja o zatrudnieniu.