• Wszystkie ofertyKrakówFinanseKsięgowośćIntern Customer Service Spare Parts SAP
    Intern Customer Service Spare Parts SAP
    Finanse
    E80 Group

    E80 Group

    Kraków
    Rodzaj pracy
    Praktyka/Staż
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    SAP

    accountant

    Spare Parts

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

    E80 Group jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych w pełni automatycznych systemów logistycznych. Główna siedziba firmy znajduje się we Włoszech. W Polsce ulokowany jest prężnie rozwijający się oddział inżynieryjny z siedzibą w Krakowie.

    Aby sprostać rosnącym potrzebom dynamicznego rozwoju oddziału firma E80 Group Sp. z o. o. Kraków poszukuje osoby na staż do działu Accounting CS E80 Group Worldwide.

    Uznałaś/uznałeś że już czas na zdobycie cennych doświadczeń zawodowych?

    Jesteś osobą komunikatywną, zmotywowaną i lubisz pracę w dynamicznym środowisku?

    Staż w dziale Customer Service Spare Parts w środowisku SAP

    Typ umowy: umowa zlecenie ( opcje: 2/5, 3/5, 1/2 etatu)

    Miejsce pracy: biuro w Krakowie

    Obowiązki:

    · Wsparcie klientów: pomoc w obsłudze klientów zamawiających części zamienne.

    · Przygotowywanie ofert: Aktywne uczestnictwo w procesie przygotowywania ofert dotyczących części zamiennych, dostosowując je do potrzeb i wymagań klientów.

    · Rozwiązywanie problemów: Wspieranie klientów w rozwiązywaniu problemów związanych z dostawą i zamówieniami części zamiennych, udzielanie informacji na temat produktów i dostępności.

    · Zarządzanie informacjami: Rejestrowanie dokładnych informacji dotyczących interakcji z klientami w systemie CRM.

    · Wsparcie procesu zamówień: Pomaganie klientom w procesie zamówień części zamiennych, od złożenia zamówienia po dostawę i ewentualne zwroty.

    Wymagania:

    · Status studenta – najlepiej ostatni rok studiów (oferta stażu z opcją przejścia na etat po studiach).

    · Komunikatywna znajomość języka angielskiego– znajomość języka włoskiego mile widziana.

    · Zainteresowanie obszarem obsługi klienta i gotowość do nauki.

    · Doskonałe umiejętności interpersonalne i zdolności do pracy w zespole.

    · Dobre umiejętności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu.

    · Dostępność, systematyczność.

    • Znajomość MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook, MS Power Point)

    · Mile widziana znajomość systemu MRP (SAP).

    Oferujemy:

    · Płatny staż na umowie zleceniu lub w ramach praktyki studenckiej.

    · Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w obszarze obsługi klienta w środowisku SAP.

    · Elastyczny czas pracy dostosowany do harmonogramu studiów (2/5, 3/5, ½ etatu).

    · Przyjazne środowisko pracy i profesjonalny rozwój.

    · Mentorstwo i szkolenia w obszarze obsługi klienta.

    · Wsparcie w rozwoju umiejętności interpersonalnych.

    · Przyjazna atmosfera oraz smaczna włoska kawa 😉.

    · Strefa chill – ping pong, piłkarzyki.

    · Karta fitness