Oferty
Kierownik budowy - Kierownik robót ogólnobudowlanych
Inżynieria

Lublin
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

dobra organizacja pracy

Microsoft Office Excel

odpowiedzialność

prawo jazdy kat. B

praca w grupie

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie robotami budowlanymi, w szczególności:
  • kierowanie procesem budowlanym zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego
  • zorganizowanie i kierowanie budową w sposób zgodny z dokumentacją projektową, pozwoleniem na budowę oraz innymi obowiązującymi dokumentami
  • nadzorowanie pracy brygad wykonawczych własnych i podwykonawców
  • planowanie prac realizowanych w ramach prowadzonych inwestycji (harmonogramowanie) oraz nadzór nad ich realizacją
  • koordynacja prowadzonych prac na budowie z podwykonawcami i kierownikami branżowymi
  • analiza postępu prowadzonych prac i raportowanie
  • nadzór nad bezpieczeństwem pracy na budowie (BHP)
  • uzgadnianie i zamawianie materiałów budowlanych na budowę
  • uczestnictwo w naradach i odbiorach
  • uczestnictwo w pracach przygotowawczych do budowy
  • kontrola jakości wykonywanych prac, kontrola kosztów budowy
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • Pełnienie funkcji kierownika komórki organizacyjnej ELPIE Sp. z o.o., odpowiedzialnej za realizowanie kontraktów ogólnobudowlanych, w szczególności w zakresie zarządzania ludźmi i innymi zasobami
  • Zatrudnianie pracowników i współpracowników, zarządzenie powołanym zespołem ludzi oraz dobór podwykonawców (monterzy, specjaliści, inżynierowie)
  • Współdecydowanie o zakupach inwestycyjnych sprzętu, wyposażenia i innych zasobów oraz szkoleń
  • Współpraca z działami: zaopatrzenia, kosztorysowania i ofertowania, księgowości, kadr, i.in.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie zawodowe w sprawowaniu funkcji kierownika robót, kierownika budowy w realizowaniu kontraktów ogólnobudowlanych w obiektach kubaturowych
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej (mile widziane uprawnienia do projektowania)
  • doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika budowy, kierownika robót
  • znajomość przepisów prawa budowlanego oraz przepisów prawa zamówień publicznych, warunków kontraktowych oraz doświadczenie w ich praktycznym wykorzystaniu
  • wysoko rozwinięte umiejętności precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania
  • umiejętność organizacji i koordynowania pracy podwykonawców
  • poświadczenie bezpieczeństwa osobowego będzie dodatkową zaletą
  • znajomość pakietu MS Office, Norma Expert; aplikacji klasy CAD
  • kreatywność, motywacja i zaangażowanie

To oferujemy

  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia uzależniona od wyników pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • grupowe ubezpieczenie
  • służbowy samochód, komputer i telefon do użytku prywatnego
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi