• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingeCommerceSpecjalista ds. e-commerce z językiem czeskim
    Specjalista ds. e-commerce z językiem czeskim
    Marketing
    Empik Foto

    Empik Foto

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język czeski

    język polski

    Mile widziane

    znajmość CMS

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Empik Foto to lider w produkcji odbitek, fotoksiążek i fotoprezentów na polskim rynku. Działamy już od 28 lat stale poszerzając naszą ofertę i wzmacniając jakość świadczonych przez nas usług. Zaufały nam miliony klientów, czego dowodem jest to, że w 2023 roku wywołaliśmy ponad 142 milionów odbitek. Naszą aplikację ściągnęło ponad 1 000 000 klientów, a aż 99,87% klientów poleca nasze usługi!

    Empik Foto działa także w Czechach, Słowacji, Bułgarii i w Rumunii.​

    Tryb pracy: tryb hybrydowy (4 dni z biura, 1 dzień zdalnie) do negocjacji

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twój zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży w kanale online na rynku czeskim;
    • Analiza konkurencji, analiza sprzedaży, przygotowywanie rekomendacji i planu działania;
    • Tworzenie i implementacja oferty oraz akcji marketingowych;
    • Tworzenie treści w języku czeskim;
    • Zarządzanie treścią/produktami na www/app;
    • Wdrażanie rozwiązań stymulujących sprzedaż;
    • Współpraca z lokalnymi marketplace;
    • Współpraca z influencerami;
    • Wsparcie Klienta w kanałach: mail, telefon, chat, social media.

    Korzyści dla Ciebie:

    • Biuro w Centrum Warszawy
    • System premiowania
    • Karta zniżkowa na produkty
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta Multisport
    • Konkursy z nagrodami
    • Ubezpieczenie na życie

    Nasze wymagania:

    • Znasz język czeski w stopniu zaawansowanym - w mowie i w piśmie;
    • Posługujesz się językiem polskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną;
    • Posiadasz doświadczenie w e-commerce, znasz narzędzia i metody zarządzania sprzedażą internetową;
    • Cechujesz się kreatywnością i odwagą w proponowanych rozwiązaniach; w codziennej pracy szukasz rozwiązań, zamiast problemów;
    • Potrafisz organizujesz swój czas pracy; odnajdujesz się w dynamicznie działającym zespole;
    • Samodzielność i odpowiedzialność nie są Ci obce; wykazujesz zaangażowanie w powierzone projekty.

    Mile widziane:

    • Praca z językiem obcym to Twoja pasja;
    • Interesuje Cię branża e-commerce;
    • Posiadasz doświadczenie w pracy z CMS.