• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingeCommerceE-commerce manager
    E-commerce manager
    new
    Marketing
    Fundacja Startup School

    Warszawa
    2 597 - 3 636 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    marketing

    e-commerce

    Mile widziane

    SEO

    PR/public relations

    social media

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Platforma e-commerce (oraz re-commerce) z wieloletnim stażem na rynku poszukuje:

    e-commerce managera

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • realizację wszelkich zadań dotyczących bieżącego funkcjonowania platformy;
    • koordynację działań z zewnętrznymi partnerami (software house, agencja SEO/SEM, performance marketing);
    • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Partnerami;
    • nadzorowanie realizacji planów marketingowych (content i performance marketing).

    Wymagamy:

    • wiedzy, doświadczenia i umiejętności w zakresie e-commerce (a najlepiej re-commerce);
    • podstawowych umiejętności analitycznych (monitorowanie efektów w oparciu o dostępne narzędzia);
    • dokładności w działaniu, biegłości w posługiwaniu się podstawowymi narzędziami pracy na tym stanowisku;
    • dużych umiejętności komunikacyjnych (tj. składnego formułowania swoich myśli) - zarówno w mowie jak i piśmie.

    O nas

    Jesteśmy twórcami jednego z pierwszych marketplace-ów na rynku gospodarki obiegu zamkniętego (pośrednictwo w sprzedaży używanej odzieży). W chwili obecnej wdrażamy nowy model działania tj C2B2C (ang. Customer-to-Business-to-Customer) uważając, że to przyszłość tej branży. Poszukujemy więc kogoś kto nie tylko rozumie ten model działania ale również ideologicznie zgadza się z jego założeniami. Mile widziane więc osoby, którym ekologiczne podejście nie jest obce i wierzą, że nie 15%, ale wręcz 50% obrotu na rynku odzieży, będzie w niedalekiej przyszłości pochodzić z drugiego obiegu. Pasja + umiejętności = sukces.

    PS. Rozpatrywane będą tylko ogłoszenia osób, które doczytają to ogłoszenie do końca ;) i wymienią przynajmniej jedną sieć second-handów działałających offline.

    2 597 - 3 636 USD

    B2B