• Wszystkie ofertyWarszawaPrawoLegal & Marketing Project Specialist
    Legal & Marketing Project Specialist
    Prawo
    ENYO

    ENYO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    własność intelektualna
    Umowy Cywilnoprawne
    prawo autorskie
    prawo
    marketing

    Mile widziane

    projekty
    marketing manager
    Angielski

    Opis stanowiska

    Cześć!

    Jesteśmy dynamiczną agencją, która cieszy się dużym zaufaniem u swoich Klientów. Dynamicznie działamy i dynamicznie się rozwijamy.

    Aktualnie poszukujemy komunikatywnej i bardzo dobrze zorganizowanej osoby do obsługi prawnej oraz projektów marketingowych - jesteś gotowy na taki mix? 👤🔥

    Twój zakres obowiązków:

    • Sporządzanie umów w bieżącej działalności agencji, ze szczególnym naciskiem na przygotowywanie oraz negocjowanie umów związanych z przeprowadzaniem kampanii marketingowych z udziałem twórców internetowych,
    • Przygotowywanie regulaminów konkursów internetowych,
    • Sporządzanie opinii prawnych, w tym opinii w obszarze własności intelektualnej oraz prawa nowych technologii,
    • Wsparcie w zakresie realizacji kampanii marketingowych.

    Nasze oczekiwania:

    • Status absolwenta studiów prawniczych,
    • Doświadczenie w merytorycznej pracy w dziale prawnym lub kancelarii prawnej,
    • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa własności intelektualnej będzie dużym atutem,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Word,
    • Dobra organizacja pracy i ustalanie priorytetów,
    • Komunikatywność, pro aktywność,
    • Zainteresowanie marketingiem i rozwoju w takim zakresie.

    Oferujemy:

    • Prywatna opieka medyczna: dostęp do wysokiej jakości prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Ubezpieczenie medyczne: kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne, zapewniające dodatkową ochronę
    • Biuro w dogodnej lokalizacji: komfortowe biuro w łatwo dostępnej lokalizacji
    • Przekąski w biurze: bezpłatne przekąski dostępne dla pracowników
    • Elastyczne formy zatrudnienia: możliwość wyboru dogodnej formy zatrudnienia, dostosowanej do Twoich potrzeb
    • Platforma kafeteryjna: dostęp do platformy kafeteryjnej oferującej różnorodne benefity
    • Kawa / Herbata: bezpłatna kawa i herbata dostępna w biurze
    • Spotkania integracyjne: regularne spotkania integracyjne, które pomagają w budowaniu zespołu
    • Program rekomendacji pracowników: program umożliwiający polecanie nowych pracowników i otrzymywanie za to nagród
    • Strefa relaksu: specjalnie zaprojektowane miejsca do relaksu i odpoczynku w biurze
    • Karta sportowa: dostęp do karty sportowej umożliwiającej korzystanie z różnych obiektów sportowych
    • Wielokierunkowy rozwój: inwestujemy w rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia i kursy
    • Inicjatywy dobroczynne: możliwość zaangażowania się w różne inicjatywy dobroczynne
    • Elastyczny model pracy: możliwości pracy hybrydowej
    • I wiele innych...: szeroki wachlarz dodatkowych benefitów dostosowanych do Twoich potrzeb

    Brzmi fajnie? Aplikuj i porozmawiajmy! 🚀

    1 552 - 2 329 USD

    B2B