Oferty
Social Media Manager
Marketing

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

tik tok

social media

Meta

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, znanego producenta z branży FMCG i suplementów diety, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Social Media Manager

(*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję).

Przyszły zakres obowiązków:

  • Tworzenie strategii działań i komunikacji w social mediach
  • Zarządzanie profilem marki w social mediach (Facebook, Instagram, Tik Tok)
  • Planowanie kalendarza publikacji i jego realizacja
  • Budowanie contentu (również w oparciu o materiały własne)
  • Prowadzenie płatnych działań reklamowych w social mediach
  • Analizowanie najnowszych trendów, wdrażanie niestandardowych rozwiązań komunikacyjnych w mediach społecznościowych,
  • Monitorowanie działań konkurencji i trendów branżowych
  • Ścisła współpraca z grafikami

Wymagania pracodawcy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. social media/ marketingu
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Doskonała znajomość narzędzi wykorzystywanych w SM
  • Proaktywna postawa i kreatywność- wdrażanie nowych pomysłów i innowacji
  • Umiejętność prowadzania płatnych kampanii reklamowych w SM
  • Umiejętność nagrywania tik toków, rolek i stories
  • Mile widziana znajomość narzędzi przeznaczonych do monitorowania widoczności i reputacji marki

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną wybraną formę zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • Dodatkowy, klarowny system premiowy
  • Benefity pozapłacowe: karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Możliwość skorzystania z programu emerytalnego (w 100% finansowanego przez pracodawcę)
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Dopłaty do cateringu pracowniczego
  • Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Udział w międzynarodowych eventach/ targach