• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingSpecjalista ds. marketingu
    Specjalista ds. marketingu
    Marketing
    ER Group dla klienta

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    marketing

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dla naszego klienta, hurtowni edukacyjno-językowej, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Specjalista ds. marketingu.

    (*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

    Zakres obowiązków:

    • Opracowywanie i implementacja strategii marketingowej w zakresie online oraz offline
    • Przygotowywanie contentu i promocji w Social Mediach (Facebook, Instagram)
    • Zarządzanie treściami na stronie internetowej
    • Analizowanie wyników kampanii/ działań marketingowych
    • Współpraca z partnerami/ agencjami zewnętrznymi (w zakresie kampanii marketingowych)
    • Udział w opracowywaniu materiałów marketingowych drukowanych/ POS na wydarzenia/ konferencje branżowe
    • Monitorowanie trendów rynkowych w branży marketingowej
    • Współpraca z działem handlowym w zakresie planowania działań promocyjnych

    Wymagania:

    • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w obszarze marketingu
    • Bardzo dobra znajomość marketingu online oraz przygotowywania kampanii marketingowych
    • Doświadczenie w zakresie analizowania i raportowania efektywności działań marketingowych
    • Inicjowanie i rekomendowanie nowych działań marketingowych
    • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
    • Mile widziana znajomość marketing automation

    Pracodawca oferuje

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Konkurencyjne wynagrodzenie zgodne z kompetencjami zatrudnionej osoby
    • Prywatna opieka medyczna
    • Służbowe narzędzia pracy (telefon, laptop)
    • Rozwojowe stanowisko z ciekawym zakresem obowiązków
    2 070 - 2 588 USD