• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławBI & DataAnalityk biznesowy
    Analityk biznesowy
    new
    BI & Data
    Erli.pl

    Erli.pl

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Power Bi
    analiza
    ms excel

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dołącz do naszego zespołu jako Analityk Biznesowy! :)

    Jesteśmy ERLI.pl - platformą zakupową wprowadzającą nowatorskie rozwiązania do branży e-commerce. Nasz zespół to grono doświadczonych specjalistów, będących entuzjastami nowych technologii.

    Twój zakres obowiązków:

    • Analiza procesów biznesowych oraz identyfikowanie obszarów wymagających usprawnienia.
    • Pozyskiwanie, dokumentowanie i analizowanie wymagań biznesowych.
    • Tworzenie raportów, analiz i prezentacji dla Zarządu.
    • Współpraca z zarządzającymi w celu wdrażania proponowanych rozwiązań.
    • Wsparcie przy opracowywaniu strategii biznesowych.

    Nasze wymagania

    • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne.
    • Wykształcenie wyższe.
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    • Zaawansowana znajomość MS Excel i Business Intelligence (Power BI).
    • Umiejętność pracy z dużą ilością danych.

    To oferujemy

    • Możliwość indywidualnego, nieograniczonego rozwoju biznesowego w dynamicznie rosnącej organizacji w branży e-commerce.
    • Realny wpływ na rozwój naszej organizacji - Twoje pomysły się dla nas liczą!
    • Stabilną współpracę w oparciu o elastyczne formy (rodzaj umowy w zależności od preferencji Kandydata);
    • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny);
    • Różnorodne zadania i cele - wiesz, co masz robić, ale pozostawiamy Ci dużą swobodę działania i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły;
    • Różnorodną i inkluzywną kulturę pracy: szanujemy siebie nawzajem - każdy punkt widzenia jest ważny!
    • Swobodną atmosferę - mówimy do siebie ’na Ty’ i nie mamy dress code’u.