• Wszystkie ofertySzczecinBI & DataBusiness Intelligence Developer
    Business Intelligence Developer
    BI & Data
    Beliani

    Beliani

    Szczecin
    1 813 - 3 626 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 554 - 3 108 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Beliani

    Beliani

    Beliani is a successful online retailer from Switzerland with activities in 18 markets. We offer designer indoor and outdoor furniture for compelling prices over multiple distribution channels.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Tableau
    SQL
    Power Bi
    ETL
    Python
    DAX
    Angielski

    Opis stanowiska

    Dział Business Intelligence zajmuje się przygotowywaniem raportów w celu rozwoju procesów biznesowych i dla potrzeb operacyjnych firmy. Jeżeli lubisz analizować dane, pasjonuje Cię tematyka oprogramowania ETL i chciałbyś rozwijać swoją karierę w obszarze Analityki Biznesowej –aplikuj do nas.

    Szukamy TALENTÓW!

    Miejsce Pracy: Szczecin

    Oferujemy:

    • Pracę w głównej siedzibie międzynarodowej firmy z branży e-commerce (>600 pracowników)
    • Rozwój w analizie danych dot. funkcjonowania wielu sfer międzynarodowego przedsiębiorstwa e-commerce (marketing, finanse, magazyn, zakupy itp.)
    • Rzeczywisty wkład w optymalizację i tworzenie procesów w firmie poprzez przygotowywanie i opracowywanie raportów
    • Plan ścieżki rozwoju pracownika - typ specjalisty lub menedżerski
    • Pakiet benefitów pracowniczych oraz pakiet szkoleniowy
    • Elastyczne godziny pracy
    • Praca w międzynarodowym środowisku, codzienny kontakt z językiem angielskim
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Twoje zadania:

    • Prowadzenie kompleksowych projektów w Power BI (ETL, tworzenie modeli danych, analiza i widoki, utrzymanie raportów)
    • Analiza potrzeb i zbieranie wymagań
    • Praca z zewnętrznymi źródłami danych, jak Google Analytics, platformy zarządzania projektami, programy pocztowe
    • Współpraca z programistami i administratorami serwerów, z Kierownikami wszystkich działów w firmie oraz raportowanie bezpośrednio do Zarządu firmy
    • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji

    Nasze wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia w pracy z narzędziem ETL (Power BI, Tableau)
    • Znajomość SQL i języka analizy danych typu DAX, Python
    • Umiejętność odzwierciedlania procesów biznesowych w procesach numerycznych
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1 (weryfikowana w trakcie rozmowy rekrutacyjnej)
    1 813 - 3 626 USD

    B2B

    1 554 - 3 108 USD