• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSales Specialist / Przedstawiciel weterynaryjny
    Sales Specialist / Przedstawiciel weterynaryjny
    Sprzedaż
    ERS Career Buddies

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy
    medycyna weterynaryjna
    polski
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Tu będziesz pracować:

    Polska marka z międzynarodowym doświadczeniem, która zajmuje się produkcją unikalnych preparatów dla zwierząt, tworzonych na bazie uprawianych ekologicznie konopi. Są liderem w branży produktów konopnych dla weterynarii.

    Szukają dwóch Przedstawicieli Handlowych, którzy razem z nimi będą wpływać na poprawę jakości życia zwierząt towarzyszących, działając na terenie:

    • województwa mazowieckiego
    • lub województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego

    To będziesz robić:

    • Promować i sprzedawać preparaty firmy,
    • Pozyskiwać nowych klientów poprzez cold-calling oraz wizyty w terenie,
    • Budować, rozwijać i utrzymywać długotrwałe relacje z lekarzami weterynarii,
    • Realizować założony plan sprzedaży,
    • Raportować do bezpośredniego przełożonego,
    • Dbać o dobry wizerunek firmy i produktów,
    • Monitorować rynek produktów konkurencyjnych,
    • Reprezentować firmę na sympozjach i konferencjach branżowych,
    • Prowadzić szkolenie merytoryczne dla lekarzy weterynarii,
    • Ciągle aktualizować wiedzę konieczną do pracy na tym stanowisku.

    Tego potrzebujesz:

    • Min. 2 lata doświadczenia w pracy jako Przedstawiciel Medyczny w środowisku lekarzy weterynarii,
    • Sukcesów sprzedażowych popartych wynikami,
    • Wykształcenia wyższego,
    • Umiejętności efektywnego planowania pracy vs plan sprzedaży,
    • Wysokiego poziomu motywacji, energii, uczciwości, odpowiedzialności oraz kultury osobistej,
    • Umiejętności jasnego wyrażania myśli, zarządzania sobą w czasie, elastyczności, samodzielności, radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych,
    • Umiejętności budowania relacji oraz efektywnej współpracy w celu realizacji założonych celów
    • Umiejętności pozyskiwania i współpracy z KOL’s,
    • Wdrażania i koordynacji badań obserwacyjnych oraz innych aktywności mających pozytywny wpływ na biznes i wizerunek firmy,
    • Umiejętności analizy danych oraz raportowania,
    • Swobodnego poruszania się w środowisku Ms Office,
    • Prawa jazdy kategorii B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu.

    To zyskujesz:

    • praca na podstawie kontraktu B2B z płatnym urlopem (20/26 dni) lub na podstawie umowy o pracę,
    • zadaniowy tryb pracy i elastyczność godzin,
    • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego,
    • realny wpływ na rozwój firmy,
    • samochód służbowy, telefon, Ipad.
    2 329 - 2 588 USD

    B2B

    2 070 - 2 329 USD