• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażSpecjalista ds. Sprzedaży Google Ads
    Specjalista ds. Sprzedaży Google Ads
    Sprzedaż
    ERS Career Buddies

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    account manager
    Google Ads
    sprzedaż
    komuniktywność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Tu będziesz pracować:

    Dynamicznie rozwijająca się agencja, specjalizująca się w marketingu internetowym. Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie innowacyjnych strategii SEM – od SEO po kampanie PPC, tak aby skutecznie zwiększyć i utrzymać sprzedaż oraz rozpoznawalność marek swoich klientów. Stawiają na rozwój, skuteczne działania oraz partnerskie podejście do współpracy.

    To będziesz robić:

    • Pozyskiwać nowych klientów: Nawiązywać kontakty z potencjalnymi klientami zainteresowanymi kampaniami Google Ads.
    • Realizować ustalone KPI: Monitorować i osiągać określone wskaźniki efektywności, aby zapewnić realizację celów sprzedażowych.
    • Współpracować z zespołem.

    Tego potrzebujesz:

    • Doświadczenia: Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji marketingowej.
    • Umiejętności sprzedażowych: Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych, zdolności budowania trwałych relacji biznesowych.
    • Zaangażowania i dojrzałości: Proaktywnego podejścia do pracy, samodzielności oraz umiejętność zarządzania własnym czasem i priorytetami.

    To zyskujesz:

    • Możliwość współpracy na podstawie umowy B2B
    • Pracę zdalną
    • Elastyczne godziny pracy
    • Premię uzależnioną od wyników