Oferty
Graphic Designer (UX/UI)
Design

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
estru

estru

Jesteśmy butikową agencją customer experience. W pracy liczy się dla nas otwarta, szczera i pełna szacunku atmosfera pracy, w której każdy może być sobą. Dołącz do nas!

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

digital marketing

Adobe Illustrator

Figma

UX/UI

branding

Adobe Photoshop

Mile widziane

Dall-E

Slack

HTML/CSS

Asana

Midjourney

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Kim jesteśmy?

Jesteśmy estru: agencją marketingową z warszawskiego Muranowa, która szczególną uwagę poświęca Customer Experience w e-commerce. Łączymy piękne z mądrym, budując silne marki, które rezonują z klientami. Napędzamy marki, które tworzą jutro, pomagając im wchodzić na coraz wyższy level. W naszym teamie dobrze się uzupełniamy: działamy na solidnych, strategicznych fundamentach i danych, a następnie tworzymy na ich bazie kreatywne projekty - branding & packaging, UX/UI, kreacje reklamowe, komunikację w digitalu i jeszcze więcej.

Dzieje się dużo, a dział projektowy się rozrasta, więc…

Szukamy Graphic Designera_ki

Twoim głównym zadaniem będzie budowanie doświadczenia zakupowego naszych klientów: projektowanie interfejsów (UX/UI), a także współtworzenie brandingów, czasami wsparcie w tworzeniu contentu graficznego na social media i platformy www (bannery, infografiki). Na co dzień będziesz pracować głównie z naszą Art Directorką Justyną, Project Managerką Agnieszką, UX/UI Designerami Wiktorem i Adą i Motion Designerem Adamem, a także w ramach potrzeb z innymi osobami z firmy (np. Specjalistami Social Media, Copywriterami czy szefową komunikacji). Działamy z ciekawymi markami z różnych branż, m.in.: nowe technologie, beauty, moda, well-being/mindfullness.

Uwaga! Rozpatrzymy też zgłoszenia do pracy w niepełnym wymiarze godzin lub projektowo. Jeśli zgłaszasz się na mniejszy wymiar pracy, napisz to proszę w zgłoszeniu.

Ta oferta jest dla Ciebie, jeżeli:

  • masz minimum dwa lata doświadczenia w projektowaniu oraz doświadczenie w pracy w agencji,
  • dysponujesz swoim portfolio (aplikacje bez dołączonego portfolio nie będą rozpatrywane)
  • posługujesz się płynnie pakietem Adobe (Photoshop, Illustrator) oraz Figmą,
  • jesteś zanurzona_y w świecie brandingu oraz designu (UX/UI, z większym nastawieniem na UI),
  • z łatwością rozumiesz język wizualny marek i potrafisz pracować ze style guide i brandbookiem,
  • śledzisz trendy i interesujesz się digitalem i social mediami,
  • potrafisz planować działania zgodnie z briefem i biznesowymi wymaganiami klienta oraz wizją Art Directorki,
  • jesteś kreatywna_y i pomysłowa_y,
  • umiesz przetwarzać informacje oraz przedstawiać je w spójnej i atrakcyjnej wizualnie formie,
  • rozmowy z klientem nie są Ci obce,
  • jesteś dobrze zorganizowana_y, dokładna_y, słowna_y i można na Ciebie liczyć,
  • chcesz rozwijać swój warsztat.

  • praca na narzędziach do zarządzania projektami: Asana, Slack,
  • podstawowe umiejętności HTML/CSS.
  • podstawowe umiejętności motion design,
  • śledzisz temat AI i narzędzia typu Midjourney, czy Dall-E, Adobe Firefly
  • potrafić mówić w języku angielskim minimum na poziomie B2.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w przedziale 5500-8500 netto (“na rękę”) w zależności od Twojego doświadczenia i umiejętności,
  • współfinansujemy benefity – kartę Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne w Luxmedzie, finansujemy w 100% ubezpieczenie na życie,
  • możliwość zatrudnienia w formule B2B lub umowy zlecenie i dzieła.
  • pracę hybrydową dla osób z Warszawy i okolic lub zdalną dla osób z innych części Polski,
  • elastyczność godzin pracy, urlop menstruacyjny, cykliczne tematyczne imprezy, wyjazdy integracyjne, kawę i herbatę w biurze, szeroki wybór mlek roślinnych, a w lecie serwujemy Tonic Espresso 🌞
  • transparentność i komunikację no-bullshit: lubimy chwalić się nawzajem za swoje osiągnięcia, ale też wprost rozmawiamy o trudnościach i rzeczach do poprawy,
  • szacunek i pozytywne podejście: jesteśmy przyjaźni, słuchamy się i wspieramy oraz rozumiemy jak ważne jest dobre samopoczucie w miejscu pracy. Staramy się mieć zawsze otwarte głowy i z uśmiechem podchodzić do codziennych wyzwań, które przynosi czasem praca w agencji,
  • różnorodność: każdy z nas jest inny, wszyscy tak samo wartościowi. U nas możesz być w pełni sobą, dopóki podchodzisz do innych z szacunkiem 🙂
  • rozwój: liczy się dla nas prawdziwa możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania ścieżki, którą chcesz iść. Lubimy angażować się w projekty wewnętrzne i dzielić się wiedzą: tak, abyśmy wszyscy mogli być coraz lepsi w tym, co robimy.

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. Wyślij nam swoje CV wraz z portfolio (może być też link w treści zgłoszenia): aplikacje bez dołączonego portfolio nie będą rozpatrywane. Chętnie przeczytamy też kilka słów czemu czujesz, że to będzie dobry match. Jeśli zgłaszasz się na mniejszy wymiar pracy napisz to proszę w zgłoszeniu.
  2. Kandydatów_tki, którzy nas zainteresują zaprosimy do kolejnego etapu - czyli krótkiego videocalla.
  3. Wybrane osoby spotkają się z naszą Art Directorką, z którą będą bezpośrednio współpracować.
  4. Ostatni etap to krótka rozmowa z CEO i informacja zwrotna.

Czujesz, że będziesz do nas pasować? Aplikuj!