• Wszystkie ofertyPoznańMarketingSocial mediaSocial Media & Communication Specialist
    Social Media & Communication Specialist
    Marketing
    estru

    estru

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    social media
    storytelling
    Content
    komunikacja
    Influencer marketing

    Mile widziane

    Slack
    Figma
    asana

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy estru: agencją marketingową z warszawskiego Muranowa, która nastawiona jest na budowanie marek jutra. Łączymy piękne z mądrym, budując silne marki, które rezonują z klientami. W naszym teamie dobrze się uzupełniamy: działamy na solidnych, strategicznych fundamentach, a następnie tworzymy na ich bazie kreatywne projekty.

    Dzieje się dużo, a dział contentowy się rozrasta, więc…

    Szukamy Social Media & Communication Specialist

    Osoby elastycznej i odpowiedzialnej z doświadczeniem agencyjnym. Takiej, która wie ile hashtagów powinno się umieszczać pod reelsami, ale też nie straszne są jej tematy strategiczne. Jeżeli czujesz komunikację w mediach społecznościowych, wiesz co jest w trendach, ale też umiesz planować swoją pracę – właśnie Ciebie szukamy.

    Szukamy osoby, która wpisze się w charakter naszej firmy: duże znaczenie ma dla nas wzajemny szacunek, otwarta głowa, inkluzywność, a jednocześnie odpowiedzialność i samodzielność. Sprawdź koniecznie naszego IG @estru_

    Czyli czym będziesz się u nas zajmować?

    • tworzeniem planów komunikacji na social media naszych klientów, obejmujących: planowanie contentu, copywriting, briefy graficzne,
    • dobieraniem zdjęć i grafik wpisujących się w estetykę klientów,
    • publikacją treści na zamkniętej, wewnętrznej platformie jednego z naszych klientów,
    • przygotowywaniem raportów podsumowujących działania w social mediach,
    • dobieraniem twórców do kampanii i regularnych działań, kontaktem z influencerami oraz content creatorami,
    • pisaniem scenariuszy i kręceniem krótkich video pod sociale,
    • analizą social mediów do audytów i strategii.

    Będziesz współpracować ściśle z project managerami, grafikami oraz z innymi osobami z firmy.

    Czego oczekujemy?

    • minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji,
    • doświadczenia w prowadzeniu profili społecznościowych,
    • dużej kreatywności: nasi klienci są z różnych branż i chcemy tworzyć angażujący content dla każdej z nich,
    • znajomości różnych funkcjonalności i narzędzi oferowanych przez media społecznościowe,
    • umiejętności zgrabnego i poprawnego pisania po polsku: zarówno w ekstremalnie krótkich, jak i bardziej storytellingowych formatach,
    • świadomości, czym różni się wpis na Instagrama, od posta na LinkedInie, czy video na TikToku,
    • doświadczenie w prowadzeniu kampanii z twórcami i influencerami,
    • odpowiedzialności za swoją pracę oraz dobrej organizacji: zarówno swojego czasu, jak i planowania komunikacji klientów,
    • dokładności i staranności w śledzeniu brakujących kropek, literówek i przecinków,
    • umiejętności samodzielnego researchu, szybkiego łączenia faktów oraz dostosowania tworzonych komunikatów do potrzeb klienta i różnych grup docelowych,
    • wyczucia estetycznego, znajomości trendów,
    • umiejętności i chęci pracy w naprawdę dynamicznym środowisku, gdzie trzeba sprawnie żonglować priorytetami w porozumieniu z teamem,
    • umiejętności otwartej komunikacji z zespołem,
    • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1.

    Co będzie plusem?

    • Udane case study Twojej dotychczasowej pracy: co Ci się udało, może jakaś kampania osiągnęła duży sukces?
    • umiejętność pracy w Figmie,
    • umiejętność pracy z narzędziami optymalizującymi pracę w zespole jak Asana, Notion, Trello, czy inne,
    • znajomość języków HTML, CSS.

    Co oferujemy?

    • Wynagrodzenie w przedziale 5000-7000 netto (“na rękę”) w zależności od Twojego doświadczenia i umiejętności,
    • współfinansujemy benefity – kartę Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne w Luxmedzie, finansujemy w 100% ubezpieczenie na życie,
    • możliwość zatrudnienia w formule umowy zlecenia i dzieła lub B2B,
    • elastyczność godzin pracy, urlop menstruacyjny, cykliczne tematyczne imprezy, wyjazdy integracyjne, kawę i herbatę w biurze, szeroki wybór mlek roślinnych, a w lecie serwujemy Tonic Espresso 🌞
    • pracę hybrydową dla osób z Warszawy i okolic lub zdalną dla osób z innych części Polski,
    • transparentność i komunikację no-bullshit: lubimy chwalić się nawzajem za swoje osiągnięcia, ale też wprost rozmawiamy o trudnościach i rzeczach do poprawy,
    • szacunek i pozytywne podejście: jesteśmy przyjaźni, słuchamy się i wspieramy oraz rozumiemy jak ważne jest dobre samopoczucie w miejscu pracy. Staramy się mieć zawsze otwarte głowy i z uśmiechem podchodzić do codziennych wyzwań, które przynosi czasem praca w agencji,
    • różnorodność: każdy z nas jest inny, wszyscy tak samo wartościowi. U nas możesz być w pełni sobą, dopóki podchodzisz do innych z szacunkiem 🙂
    • rozwój: liczy się dla nas prawdziwa możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania ścieżki, którą chcesz iść. Lubimy angażować się w projekty wewnętrzne i dzielić się wiedzą: tak, abyśmy wszyscy mogli być coraz lepsi w tym, co robimy.

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    1. Wyślij nam swoje CV wraz z portfolio: aplikacje bez dołączonego portfolio nie będą rozpatrywane. Chętnie przeczytamy też kilka słów czemu czujesz, że to będzie dobry match. Może skusisz się o pochwałę, ale też krytykę naszego IG @estru_: co nam fajnie wychodzi, a co nie?
    2. Poprosimy Cię o wykonanie krótkiego i szybkiego zadania rekrutacyjnego: chcemy tylko sprawdzić jak piszesz i myślisz, nie używamy tego w komunikacji z klientami.
    3. Wybrane osoby spotkają się z szefową działu oraz project managerką, z którą będą dużo współpracować.
    4. Ostatni etap to krótka rozmowa z CEO i informacja zwrotna.

    Czujesz, że będziesz do nas pasować? Aplikuj!

    1 294 - 1 811 USD

    Dowolna