• Wszystkie ofertyBydgoszczHRInneInspektor ds. BHP i Ochrony Ppoż. - Szkoleniowiec
    Inspektor ds. BHP i Ochrony Ppoż. - Szkoleniowiec
    HR
    Eurocash S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    BHP

    Microsoft Office

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów  Komorniki

    tytoniowych (FMCG).

    📍 woj. wielkopolskie, lubuskie, kuj.-pomorskie

    JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

    • Opieka nad powierzonym rejonem pod względem szkoleniowym.

    • Przeprowadzanie szkoleń okresowych BHP i ochrony przeciwpożarowej.

    • Przeprowadzanie szkoleń z zasad udzielania Pierwszej Pomocy.

    • Przygotowywanie pracowników do egzaminu na wózki podnośnikowe/podesty nożycowe.

    • Prowadzenie dokumentacji szkoleniowej.

    • Opracowywanie i aktualizacja materiałów szkoleniowych.

    • Wsparcie pracowników terenowych w prowadzeniu kontroli stanu BHP i postępowaniach powypadkowych.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

    • Posiadasz studia wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z  zakresu BHP.

    • Znasz pakiet MS Office (w szczególności Power Point i Excel).

    • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

    • Znasz przepisy prawa pracy w kontekście BHP.

    • Posiadasz wiedzę z zakresu BHP potrzebną do przeprowadzania  szkoleń i kontroli.

    • Cechuje Cię samodzielność w działaniu i umiejętność planowania pracy  własnej.

    • Jesteś osobą komunikatywną i nie boisz się wystąpień publicznych.

    • Jesteś dyspozycyjny do wyjazdów służbowych.

    Mile widziane:

    • Aktualne uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej

    • Uprawnienia instruktora pierwszej pomocy.

    • Uprawnienia instruktora wózków podnośnikowych.

    • Znajomość zagadnień związanych z obsługą wózków jezdniowych i  podestów nożycowych.

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

    • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń  w prężnie rozwijającej się firmie.

    • Możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności.

    • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop,  telefon, fantomy).

    • Przygotowanie do egzaminu UDT na wózki  jezdniowe i podesty ruchome.

    • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw  angażujących pracowników!

    ODKRYJ NASZE BENEFITY:

    • Karty sportowe
    • Ubezpieczenie na życie
    • Inicjatywy dobroczynne
    • Karty przedpłacone
    • Konkursy Prywatna opieka medyczna
    • Dodatkowe świadczenia socjalne