• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaHRInneDistrict Manager
    District Manager
    HR
    Lood is Good

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    data analyst

    manager

    skuteczna komunikacja

    Microsoft Office

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków:

    Realizacja strategii Five Stars Experience, aby każda wizyta naszego Gościa w loodspocie była idealnym doświadczeniem. Do Twoich obowiązków będzie należało:

    • monitorowanie zadowolenia Gości,
    • dbałość i ciągłe doskonalenie standardów obsługi Gości,
    • przeprowadzanie wewnętrznych audytów operacyjnych w lokalach,
    • odpowiedzialność za realizację wyznaczonych standardów jakościowych, sanitarnych i bezpieczeństwa w punktach sprzedaży,
    • reagowanie na sytuacje kryzysowe,
    • coaching i szkolenia managerskie kierowników lokali oraz wspieranie ich w realizowaniu strategii 5*.

    Odpowiedzialność za tworzenie i realizację strategii sprzedażowej i marketingowej regionu:

    • odpowiedzialność za wynik finansowy regionu
    • analiza działań sprzedażowych i wytyczanie nowych celów,
    • wyznaczanie i kontrola realizacji budżetu regionu oraz wskaźników wydajności,
    • kontrola i optymalizacja kosztów operacyjnych,
    • wsparcie w realizacji założeń sprzedażowych,
    • wsparcie rozwoju sprzedaży - odpowiedzialność za up-selling i cross-selling,
    • analiza konkurencji i dostosowywanie strategii sprzedażowych,
    • inicjowanie i wdrażanie działań marketingowych w swoim regionie.

    Bieżące działania:

    • kontrola ewidencjonowania czasu pracy pracowników,
    • wsparcie rekrutacji i szkoleń,
    • przekazywanie regularnych raportów dotyczących wyników i działań w swoim obszarze,
    • motywowanie zespołu do osiągania celów i utrzymania wysokiego poziomu zaangażowania,
    • odpowiadanie za realizację działań marketingowych oraz wsparcie organizacyjne eventów,
    • współpraca z pozostałymi działami firmy,
    • wsparcie pracy sprzedażowej w loodspotach.

    Wymagania:

    • 3 - letnie doświadczenie na stanowisku managerskim,
    • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
    • umiejętność zarządzania młodym zespołem oraz motywowanie i inspirowanie innych do osiągania celów i doskonalenia swoich umiejętności,
    • umiejętność organizacji własnej pracy, podejmowania ważnych decyzji samodzielnie oraz dostosowania się do różnych sytuacji i wyzwań,
    • umiejętność analizy wyników i dostosowywania strategii w celu poprawy efektywności,
    • doświadczenie we wdrażaniu systemów zarządzania sprzedażą, szkolenia z profesjonalnej obsługi gości, organizowania stanowiska POS,
    • doświadczenie w pracy w gastronomii.
    • perfekcyjna znajomość zasad obsługi klienta,
    • chęć ciągłego doskonalenia i rozwoju,
    • zaawansowana znajomość programu Excel i Word,
    • język angielski na poziomie komunikatywnym.

    Co oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
    • pełne przeszkolenie stanowiskowe,
    • możliwość skorzystania z pakietów sportowych,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • wsparcie dyrektora sprzedaży,
    • udział w innowacyjnych projektach marketingowych,
    • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • najlepsze loody i kremy orzechowe w Krakowie i Warszawie :)