• Wszystkie ofertyPoznańFinanseKontrolingMłodszy Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego
    Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego
    Finanse
    Eurocash S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    ekonomia

    Mile widziane

    SAP

    Opis stanowiska

    JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

    • Uczestnictwo w procesie planowania i budżetowania.

    • Czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca i kalkulowania rezerw.

    • Tworzenie raportów finansowych zgodnie z ustalonymi kryteriami i schematem, analiza danych zawartych w raportach.

    • Udział w rozliczeniach budżetowanych, analiza odchyleń, identyfikowanie ryzyk finansowych.

    • Zakładanie w systemie wniosków dotyczących wydatków kapitałowych (CAPEX), wprowadzanie danych do systemu, raportowanie poziomu realizacji wydatków.

    • Obsługa systemu SAP Analytics Cloud.

    • Bieżąca współpraca z innymi działami spółki.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

    • Posiadasz wyższe wykształcenie, preferowane kierunki związane z ekonomią.

    • Jesteś dobrze zorganizowany/a i potrafisz efektywnie  pracować w dynamicznym środowisku, pod presją czasu.

    • Posiadasz wiedzę z zakresu rachunkowości zarządczej i finansów przedsiębiorstw.

    • Bardzo dobrze obsługujesz program MS Excel.

    • Mile widziane pierwsze doświadczenie w dziale  kontrolingu lub na podobnym stanowisku oraz znajomość obsługi systemu SAP.

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej  liderem na rynku FMCG.

    • Dużą samodzielność w działaniu i organizacji własnej  pracy.

    • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz struktur firmy.

    • Pracę w systemie hybrydowym (pon.-śr. praca z biura, czw.-pt. praca z domu) lub zdalnym po okresie wdrożenia.

    • Niezbędne narzędzia i elastyczne godziny pracy.

    • Umowę o pracę, szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników.

    Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności. U nas liczą się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse.

    ODKRYJ NASZE BENEFITY:

    • Karty sportowe
    • Ubezpieczenie na życie
    • Inicjatywy dobroczynne
    • Karty przedpłacone
    • Konkursy Prywatna opieka medyczna
    • Dodatkowe świadczenia socjalne