• Oferty
  • Wszystkie ofertyKomornikiFinanseKsięgowośćWindykator
    Windykator
    new
    Finanse
    Eurocash S.A.

    Windykator

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    ms excel
    windykacja
    księgowość

    Mile widziane

    SAP

    Opis stanowiska

    Eurocash Gastronomia to wiodący dystrybutor towarów szybko rotujących (ang. FMCG) do rynku HoReCa.

    JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

    • Księgowanie oraz OCR korekt faktur wynikających z tytułu bonusów, promocji dodatkowych oraz zwrotów  towarów.

    • Uzgadnianie i księgowanie kompensat oraz rozliczanie wyciągów bankowych.

    • Współpraca z działem prawnym, w tym przekazywanie dokumentacji dotyczącej spraw sądowych.

    • Przygotowywanie i wysyłanie wezwań do zapłaty.

    • Potwierdzanie sald z dostawcami.

    • Windykacja sald debetowych.

    • Windykacja roszczeń wynikających z bonusów, przychodów dodatkowych oraz zwrotów towarów.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

    • Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie w dziale  księgowości i/ lub windykacji.

    • Jesteś osobą samodzielną, dobrze organizujesz  pracę własną, posiadasz umiejętność zarządzania  priorytetami.

    • Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne,  łatwo nawiązujesz kontakty.

    • Znasz program MS Excel (funkcje: wyszukaj  pionowo, tabele przestawne).

    • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym  atutem.

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej  liderem na rynku FMCG.

    • Hybrydowy system czasu pracy po okresie wdrożenia  (pon.-śr. praca z biura, czw.-pt. praca z domu).

    • Umowę o pracę, szeroki pakiet benefitów i wiele  inicjatyw angażujących pracowników.

    • Dowóz pracowników z Poznania do/z siedziby firmy.

    • Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie  relacje oraz troskę o rozwój pracowników  potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace oraz  Top Employer Polska 2024

    • Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności. U nas  liczą się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse.

    ODKRYJ NASZE BENEFITY:

    • Karty sportowe
    • Ubezpieczenie na życie
    • Inicjatywy dobroczynne
    • Karty przedpłacone
    • Konkursy Prywatna opieka medyczna
    • Dodatkowe świadczenia socjalne