• Wszystkie ofertyGryfinoInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeKonstruktor
    Konstruktor
    Inżynieria
    Europa Systems Sp. z o.o.

    Konstruktor

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    solid works
    pdm
    Angielski

    Mile widziane

    Plant Simulation
    niemiecki

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Jesteśmy zespołem ponad 300 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej. Realizujemy projekty dla liderów branż w całej Europie

    Przestań marzyć o wspaniałych projektach, zacznij je realizować!

    Dołącz do naszego zespołu jako: Konstruktor

    Miejsce pracy: Żabów k. Pyrzyc/Szczecin/hybrydowo

    Twoje zadania:

    • Projektowanie koncepcji rozwiązań intralogistycznych (tworzenie layoutów systemów, dobór rozwiązań, obliczanie wydajności systemu),
    • Prowadzenie procesu prototypowania i wdrażania do produkcji nowych wyrobów zgodnie z przyjętym planem testów,
    • Współpraca z kooperantami poprzez akceptację i nadzór nad przyjętymi rozwiązaniami,
    • Optymalizacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych,
    • Projektowanie układów mechanicznych, pneumatycznych oraz hydraulicznych,
    • Nadzór autorski nad realizacjami w obszarach: pomiary u klienta, produkcja, instalacja u klienta, odbiory.

    Sprawdź, czy nasze wymagania odpowiadają Twojemu doświadczeniu:

    • Wykształcenie wyższe techniczne z obszaru: Automatyki, Robotyki, Mechatroniki, Mechaniki i Budowy Maszyn lub Logistyki,
    • Bardzo dobra znajomość programów Solid Works oraz systemu PDM,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 3 lata,
    • Znajomość rozwiązań w systemach intralogistycznych,
    • Wiedza z zakresu technologii i budowy maszyn, a także wytrzymałości materiałów,
    • Znajomość języka angielskiego - min. B2,
    • Znajomość norm i przepisów związanych z bezpieczeństwem maszyn.

    Mile widziane:

    • Znajomość Plant Simulation,
    • Znajomość języka niemieckiego

    Twoje korzyści:

    • Benefity odpowiadające różnorodnym potrzebom: dbania o zdrowie (prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpiecznie grupowe UNIQUA), rozwoju (indywidualna ścieżka szkoleniowa, szkolenia wewnętrzne, platforma eLearningowa do nauki języków obcych, zniżki na studia), lifestyle (system kafeteryjny MyBenfeit), socjalne (ZFŚS),
    • Car Sharing: nasi pracownicy, dojeżdżający do pracy ze Szczecina lub Stargardu mają możliwość korzystania z firmowych samochodów poolowych w celu dojazdu do i z pracy,
    • System premiowy,
    • Współpracę w oparciu o szacunek i wiedzę,
    • Możliwość nabywania doświadczenia w międzynarodowej współpracy.