• Wszystkie ofertySzczecinFinanseKsięgowośćKsięgowa/Księgowy
    Księgowa/Księgowy
    Finanse
    Europa Systems Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    przepisy podatkowe

    Opis stanowiska

    Jesteśmy zespołem ponad 300 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej. Realizujemy projekty dla liderów branż w całej Europie

    Przestań marzyć o wspaniałych projektach, zacznij je realizować!

    Dołącz do naszego zespołu jako: Księgowa/Księgowy

    Miejsce pracy: Żabów k. Pyrzyc

    Twoje zadania:

    • Dekretowanie dokumentów księgowych,
    • Rozliczanie i księgowanie delegacji służbowych pracowników,
    • Sporządzanie kompensat wzajemnych rozrachunków,
    • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
    • Uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej,
    • Obsługa bankowości internetowej.

    Sprawdź, czy nasze wymagania odpowiadają Twojemu doświadczeniu:

    • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów lub księgowości,
    • Podstawowa znajomość przepisów podatkowych,
    • Znajomość pakietu MS Office,
    • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości - min. 1 rok,
    • Odpowiedzialność, a także dokładność.

    Twoje korzyści:

    • Benefity odpowiadające różnorodnym potrzebom: dbania o zdrowie (prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpiecznie grupowe UNIQUA), rozwoju (indywidualna ścieżka szkoleniowa, szkolenia wewnętrzne, platforma eLearningowa do nauki języków obcych, zniżki na studia), lifestyle (system kafeteryjny MyBenfeit), socjalne (ZFŚS),
    • Car Sharing: nasi pracownicy, dojeżdżający do pracy ze Szczecina lub Stargardu mają możliwość korzystania z firmowych samochodów poolowych w celu dojazdu do i z pracy,
    • System premiowy,
    • Współpracę w oparciu o szacunek i wiedzę,
    • Możliwość nabywania doświadczenia w międzynarodowej współpracy.