• Wszystkie ofertyBorInżynieriaAutomatykaSpecjalista Utrzymania Ruchu - Automatyk
    Specjalista Utrzymania Ruchu - Automatyk
    new
    Inżynieria
    Europa Systems Sp. z o.o.

    Bor
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    Uprawnienia SEP do 1 KV

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy zespołem ponad 300 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej. Realizujemy projekty dla liderów branż w całej Europie

    Dołącz do naszego zespołu jako:

    Automatyk / Specjalista Utrzymania Ruchu

    Miejsce pracy: Bor (Czechy)

    Twój zakres obowiązków:

    • Konserwacja i naprawa maszyn oraz instalacji technicznych.
    • Diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych.
    • Współpraca przy uruchamianiu i optymalizacji maszyn.
    • Praca na maszynach pakujących, przenośnikach, etykieciarkach itp.
    • Utrzymanie danych w skomputeryzowanej bazie oraz realizację planów prewencyjnego utrzymania ruchu.
    • Praca na dwie zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00)
    • Zjazdy do domu co 3-4 tygodnie.

     Sprawdź, czy nasze wymagania odpowiadają Twojemu doświadczeniu:

    • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu lub automatyce przemysłowej.
    • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane z zakresu automatyki przemysłowej, elektryki, mechaniki lub energetyki).
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz pracy z aparaturą kontrolno-pomiarową.
    • Praktyczne umiejętności elektryczne i mechaniczne.
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
    • Prawo jazdy kat. B
    • Uprawnienia energetyczne do 1 kV.
    • Gotowość do codziennej pracy w mieście Bor w Czechach.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w systemach obsługi przenośników lub programowaniu sterowników PLC.
    • Uprawnienia na wózki widłowe, podesty ruchome, lub podnośniki koszowe nożycowe.
    • Znajomość systemów diagnostyki predykcyjnej i automatyzacji procesów przemysłowych.

    Twoje korzyści:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie i premiowe systemy motywacyjne.
    • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie grupowe, platforma do nauki języków obcych, system kafeteryjny MyBenefit.
    • ZFŚS: premie świąteczne, różnego rodzaju dofinansowania.
    • Niezależne indywidualne mieszkania dla pracowników na koszt firmy.
    • Profesjonalny sprzęt i odzież robocza.
    • Samochód służbowy do dyspozycji zespołu.
    • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym i międzynarodowym środowisku pracy.