Oferty
Prowadzący/a Program
Media

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

radio

prowadzenie rozmów

sumienność

kreatywność

obsługa sprzętu radiowego

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Grupa Eurozet to wspólny szyld połączonych zespołów Eurozetu i Grupy Radiowej Agory (GRA). Portfolio nowej grupy radiowej tworzy 9 stacji z TOP20 najczęściej słuchanych rozgłośni w Polsce: Radio ZET, Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio, Antyradio, Chillizet, Meloradio i Radio Plus. Grupa Eurozet to także serwisy internetowe, m.in. tokfm.pl, radiozet.pl, antyradio.pl, chillizet.pl, planeta.pl, radiopogoda.pl, zloteprzeboje.pl i rockradio.pl oraz serwis podcastowo-muzyczny Tuba.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Żurawia 8

Do zadań należeć będzie:

  • przygotowywanie, prowadzenie i realizacja programów radiowych;
  • przeprowadzenie wywiadów z gośćmi stacji;
  • utrzymywanie kontaktu ze słuchaczami na antenie oraz aktywności w SoMe Meloradia;
  • bieżąca współpraca z Pracownikami i Współpracownikami Radia.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w prowadzeniu programów radiowych;
  • dyspozycyjności, otwartości, poczucia humoru, dobrego głosu i dykcji;
  • kreatywności, umiejętności niestandardowego myślenia i prezentowania treści;
  • umiejętności obsługi sprzętu radiowego i specjalistycznych programów m.in. do montażu dźwięku;
  • dbałości o poprawność językową i merytoryczną animacji antenowych;
  • umiejętności pracy pod presją czasu i pracy w zespole.

Oferujemy:

  • swobodną atmosferę pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji (m.in. zajęcia z logopedą medialnym);
  • prywatną opiekę medyczną;
  • możliwość zamówienia kart sportowych Medicover Sport;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie;
  • dostęp do platformy elearningowej;
  • program poleceń – możliwość uzyskania nagrody finansowej za skuteczną rekomendację znajomego do pracy;
  • pakiet zniżek firmowych.

Prosimy o przesłanie CV oraz linków/dema przykładowego programu w formacie mp3.

(w formularzu w miejscu przeznaczonym na umieszczenie pliku cv)

Oferty bez dołączonych nagrań nie będą rozpatrywane.