Oferty
Specjalista/Specjalistka ds. Sprzedaży
Sprzedaż

Rzeszów
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

sprzedaż

Mile widziane

e-commerce

Opis stanowiska

Zaufane.pl oferuje najbardziej zaawansowane i efektywne narzędzie do pozyskiwania opinii. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 5 lat. Współpracują z nami największe sklepy internetowe w Polsce. Jako firma stale się rozwijamy i potrzebujemy do tego kreatywnych i zaangażowanych ludzi, ponieważ to właśnie w naszych Pracownikach drzemie największy potencjał i wartość naszej firmy.

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy Ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie sprzedaży, którzy w kontakcie z klientem biznesowym czują się jak ryba w wodzie :)

Lubisz sprzedawać?

Masz determinację do osiągania celów?

Jesteś pozytywnie nastawiony do życia i ludzi?

Jeśli odpowiedział_ś 3 x TAK - czekamy właśnie na Ciebie!

Zakres obowiązków:

● Kontakt mailowy, telefoniczny i bezpośredni z potencjalnymi Klientami Zaufane.pl,

● Aktywny prospecting, poszukiwanie szans sprzedaży (cold calle, cold maile),

● Udział w eventach branży eCommerce,

● Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i usługi Zaufane.pl,

● Współpraca z partnerami Zaufane.pl w zakresie rozliczeń prowizji partnerskich, weryfikacja statusów lead'ów przekazanych do Partnerów,

● Proponowanie usług Partnerów klientom Zaufane.pl (generowanie lead'ów dla Partnerów),

Wymagania:

Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży do Klientów biznesowych,

Doświadczenie w zakresie aktywnych działań prospectingowych (cold calling, cold mailing)

● Sprzedaż usług w branży eCommerce lub marketingu internetowego będzie dodatkowym atutem,

● Determinacja w osiąganiu celu,

● Zaangażowanie w powierzone obowiązki,

● Kreatywność w codziennym działaniu,

● Pozytywne nastawienie,

● Chęć nauki i podnoszenia swoich kompetencji,

Oferujemy:

● Stabilne zatrudnienie w oparciu o najwygodniejszą dla Ciebie formę zatrudnienia: umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie

Pensja podstawowa (4800 - 6500 zł brutto) + premie miesięczne + premie kwartalne

● Narzędzia pracy: laptop i telefon służbowy

● Możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu (po okresie próbnym)

● Dofinansowanie do pakietu medycznego i karty sportowej Medicover

● Możliwość uczestnictwa w ubezpieczeniu grupowym

Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy: startujemy w godzinach 7-9

● Spotkania integracyjne (najbliższa impreza firmowa we wrześniu :) )

● Bibliotekę firmową,

● Dołączysz do kameralnego Zespołu (nie tylko razem pracujemy, ale przede wszystkim bardzo lubimy się i wspieramy także w życiu prywatnym :))

● Wsparcie Zespołu i Przełożonego,

Etapy rekrutacji:

1) Krótka rozmowa telefoniczna z Przełożonym.

2) Spotkanie z Managerem działu Sprzedaży i Managerem działu Partnership.

3) Zadanie do wykonania - scenka telefoniczna po wcześniejszym przesłaniu materiałów.

4) Przedstawienie warunków współpracy - spotkanie z Przełożonym i Prezesem Zarządu.

Do zobaczenia! :)