• Wszystkie ofertyGrybówInżynieriaAutomatykaSpecjalista ds. Szkoleń Produktowych - automatyka
    Specjalista ds. Szkoleń Produktowych - automatyka
    Inżynieria
    FAKRO

    FAKRO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    FAKRO

    FAKRO

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych. Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie wyższe
    MS Office,
    prawo jazdy kat. B,
    podróże służbowe
    komunikatywność

    Opis stanowiska

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych.

    Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Od początku swojej działalności w Polsce i za granicą kierujemy się zasadą społecznej odpowiedzialności. Taka postawa wynika z głębokiej wiary w cztery wartości: rozwój, innowacyjność, odpowiedzialność i wiarygodność. To właśnie one determinują naszą postawę w aspektach takich jak zgodne z prawem zatrudnienie, troska o pracownika, jego rodzinę i zdrowie, dbałość o środowisko naturalne, wsparcie społeczności lokalnych i inicjatyw globalnych, czy wreszcie budowanie dobrych relacji z kontrahentami.

    Miejsce pracy: Nowy Sącz

    Poszukujemy ambitnej, otwartej i energicznej osoby, która będzie odpowiadać za prowadzenie szkoleń produktowych oraz za nawiązywanie relacji i tworzenie więzi z wykonawcami branży budowlanej.

    Zadania:

    • prowadzenie szkoleń produktowych w firmie i w terenie dla Klientów branżowych (Automatyków, Architektów, Wykonawców, Sprzedawców)
    • tworzenie programów, scenariuszy i materiałów szkoleniowych (prezentacje, filmy, podcasty)
    • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami branżowymi (Automatycy, Dekarze, Monterzy stolarki)

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • predyspozycje do wystąpień publicznych
    • gotowość do podróży służbowych
    • prawo jazdy kat. B
    • dobra znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Excel, Outlook, Word)
    • komunikatywność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole
    • bardzo dobra organizacja pracy

    Mile widziane:

    • doświadczenie w branży budowlanej
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • wiedza z zakresu automatyki budynków

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    • szkolenia i możliwość rozwoju
    • kursy językowe
    • dofinansowanie kart sportowych
    • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
    • dofinansowanie opieki medycznej
    • parking pracowniczy
    • bonusy świąteczne
    • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe