• Wszystkie ofertyRaunheimLogistykaInneBrygadzista / Teamlider / Projektlider
    Brygadzista / Teamlider / Projektlider
    Logistyka
    Faktoria Hr Sp. z o.o.

    3 770 - 6 099 USDBrutto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    team leader
    pomysłowość
    Ms office
    dobra organizacja pracy
    niemiecki
    elastyczność
    multitasking
    odpowiedzialność

    Mile widziane

    prawo jazdy
    ukraiński
    analiza
    priorytetyzacja
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Firma Faktoria HR Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się Agencją pośrednictwa pracy, która na terenie Niemiec współpracuje jedynie z certyfikowanymi Firmami, dbającymi o bezpieczeństwo oraz organizację miejsca pracy. Dodam tylko, że firmy te są jednymi z liderów w branży spożywczej u naszych zachodnich sąsiadów.

    Dla tych sprawdzonych klientów poszukujemy pomocników magazynowych, operatorów wózków widłowych bocznego składowania, order pickerów oraz pracowników na inne pozycje i funkcje poszukiwane przez pracodawców operujących w branży magazynowej.

    Właśnie dla jak najlepszego zarządzania oraz koordynowania grupami w/w pracowników zatrudnionych na tych magazynach, poszukujemy dla naszego partnera firmy Allpersona GmbH osób do wzmocnienia ich kadry kierowniczej na stanowiskach:

    • Brygadzistów
    • Teamliderów
    • Projektlidera

    W dwóch pierwszych pozycjach celowo użyłem liczby mnogiej bez określenia dokładnej liczby wolnych wakatów. Ilość miejsc zależy w dużej mierze od was drodzy kandydaci. W zależności od tego jak wielu jakościowych kandydatów znajdzie się na pozycję brygadzistów ( zarządzają grupą do 25 pracowników) oraz teamliderów ( zarządzają oraz kontrolują do 4 brygadzistów wraz z ich zespołem) taką ilośc nowych Projektów ( a w rezultacie Projektliderów) firma Allpersona GmbH będzie mogła zatrudnić.

    Jeśli więc komunikujesz się w języku niemieckim i nie wiesz co dalej zrobić z swoim życiem w Polsce lub masz dosyć pracy na emigracji jako zwykły pracownik fizyczny czy też pracujesz już na magazynie ale twoje obecne szefostwo nie docenia twojego potencjału oraz rozwoju osobistego. Mamy dla ciebie ofertę pracy dzięki której będziesz mieć możliwość:

    • zwiedzić Niemcy od Alp do Morza Bałtyckiego
    • a nawet będziesz zmuszony do kreatywnego i nieszablonowego podejścia do ludzkich problemów w zarządzanej przez ciebie grupie pracowników oraz ich rozwiązywania
    • pracować według elastycznego czasu pracy. Co ma swoje plusy i minusy. Jednego dnia stwierdzisz, że to super praca, nazajutrz możesz natomiast obudzić się wcześnie rano po powrocie późno dzień wcześniej i będziesz przeklinać dzień w którym przeczytałeś to ogłoszenie wraz z jego autorem
    • kontaktu z zawsze pomocnymi Niemieckim urzędnikami.
    • pracy w multinarodowym Holdingu, firma założona w Bawarii ma już od dłuższego czasu swoje społki córki i siostry w Austrii i Polsce.
    • szkoleń oraz nabywania nowych umiejętności
    • poprawy poziomu swojego języka niemieckiego zarówno poprzez codzienną pracę jak i kursy finansowane przez pracodawcę
    • możliwość awansów, otwarta droga kariery, czego najlepszym przykładem są dwaj Dyrektorzy Regionalni, którzy rozpoczeli pracę od samego dołu drabinki.
    • pracy w stosunkowo młodym zespole, najstarsze osoby z kadr nie przekroczyły 40 roku życia.

    Jeśli wzbudziłem twoje zainteresowanie uruchom laptopa, zaktualizuj swoje CV ( OSTRZEGAM !!!, jest to ukryty pierwszy stopień rekrutacji) i zaaplikuj.

    Aby nie zostawić ciebie bez żadnych konkretów, niżej w kilku punktach co oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe zaczynające się od 3400 euro brutto a kończące do tej pory na kwocie 5500 euro brutto. Jeszcze nie znalazł się "kozak" który wynegocjował by na początek więcej co nie oznacza, że się taki nie pojawi.
    • różnego rodzaju premie uznaniowe, motywacyjne czy okresowe. Wypłacane miesięcznie bądź kwartalnie. W różnorodnych wysokościach w niektórych przypadkach podwajające wynagrodzenie podstawowe.
    • 28 dni urlopu wypoczynkowego
    • możliwość otrzymania samochodu służbowego wraz z przypisaną do niego kartą flotową DKV, również do użytku prywatnego.
    • zakwaterowanie służbowe
    • standardowo laptop i smartphone

    Wyżej zachęcałem do kontaktu oraz aktualizowania CV, proszę jednak szanować czas zarówno wasz jak i nasz. Jeśli więc nie spełniasz warunków koniecznych proszę poszukaj innej pracy albo zainwestuj w siebie i swój rozwój i wróć do nas poźniej.

    Warunki konieczne:

    • zaświadczenie o niekaralności - można je dostarczyć do końca 3 miesiąca pracy
    • język Niemiecki na poziomie B1 weryfikowany w rozmowie telefonicznej.

    czym możesz dodatkowo zapunktować:

    • prawo jazdy
    • znajomość pakietu Office - a w szczególności Excel i Word. Weryfikowana będzie czy kandydat potrafi "wyjustować" tekst czy też napisać prostą formułę w stylu "=licz.jeżeli" w Excelu.
    • doświadczenie w pracach na magazynie
    • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników

    A więć po raz ostatni tym razem w imieniu całego naszego oraz zespołu firmy Allpersona GmbH zapraszam do kontaktu.

    3 770 - 6 099 USD

    Dowolna