• Wszystkie ofertyGdyniaHoReCaInneSpecjalist(k)a ds. zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności
    Specjalist(k)a ds. zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności
    HoReCa
    Farm Frites Poland S.A.

    Gdynia
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    FSSC 22000
    Ms office
    HACCP
    biotechnologia
    GMP/GHP
    Technologia żywności
    Angielski

    Opis stanowiska

    Szukamy Ciebie, jeżeli:

    • cenisz pozytywną atmosferę pracy
    • chcesz się rozwijać i lubisz zmiany
    • cenisz otwartą kulturę pracy i szacunku do drugiego człowieka
    • jesteś osobą odpowiedzialną
    • lubisz usprawniać procesy
    • potrafisz współpracować w zespole
    • posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne
    • potrafisz w ciekawy sposób prowadzić szkolenia

    Oczekujemy od Ciebie

    • wykształcenia wyższego - technologia żywności, biotechnologia
    • doświadczenia minimum 2 lata na podobnym stanowisku (mile widziane w branży spożywczej)
    • znajomości pakietu MS Office
    • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • znajomości systemów HACCP, GMP/GHP, FSSC 22000

    Co należałaby do twoich zadań?

    • komunikacja z klientem w zakresie quality assurance
    • dokumentacja dotycząca dostaw surowców (potwierdzanie zgodności ze specyfikacją)
    • weryfikacja i zatwierdzanie dodatków do produkcji
    • aktualizacja i weryfikacja procedur i instrukcji w zakresie HACCP, Food Fraud, Food Defence
    • wsparcie programu food safety culture
    • prowadzenie audytów wewnętrznych i zewnętrznych
    • prowadzenie testów identyfikowalności
    • prowadzenie szkoleń wewnętrznych

    Co oferujemy w zamian?

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • terminowe wypłaty
    • możliwość rozwoju poprzez szkolenia
    • wsparcie w realizacji pasji
    • świadczenia dodatkowe (opieka medyczna, w tym dentystyczna, pracowniczy program emerytalny, program wsparcia prawnego, podatkowego i psychologicznego, fundusz socjalny, karty sportowe)
    • cotygodniowy deputat w postaci frytek lub placków ziemniaczanych

    📍 Praca stacjonarna w Lęborku