Oferty
Specjalista/ka ds. projektów
Finanse

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

Microsoft Office Excel

dokumentacja projektowa

rozliczanie projektów

wnioski unijne

Przygotowywanie raportów

Mile widziane

język angielski

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Czy uważasz, że każde dziecko zasługuje na bezpieczne dzieciństwo? Na nietykalność cielesną i brak dyskryminacji? Czy chcesz się rozwijać w uznanej organizacji pozarządowej, która przeciwdziała krzywdzeniu dzieci?

Jeśli tak, zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko: specjalistki/ty ds. projektów

📍Miejsce pracy – Centrum Pomocy Dzieciom Starogard Gdański/Gdańsk

📋Nr ref.: SP SGD

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • pisanie wniosków projektowych na poziomie samorządowym, ministerialnym, w tym projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej;
  • przygotowanie dokumentacji projektowej,
  • monitorowanie budżetów projektowych, opis dokumentów księgowych,
  • obsługę finansową, rozliczanie projektów i grantów krajowych/zagranicznych,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne fundacji i sprawozdań dla grantodawców/darczyńców, itd.

Od Kandydatów/ek oczekujemy:

  • min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (przygotowywanie wniosków projektowych, realizacja oraz w rozliczanie projektów),
  • znajomości programu Excel na poziomie średniozaawansowanym oraz umiejętności praktycznego posługiwania się nim w pracy, np. przy wykorzystywaniu/łączeniu/analizie danych z systemu księgowego,
  • zaangażowania i odpowiedzialności w działaniu oraz przy podejmowaniu wyzwań, itd.

Mile widziane będą:

  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność obsługi programów do rozliczeń dotacji/projektów,
  • referencje.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat, od poniedziałku do piątku,
  • pakiet wdrożeniowy oraz możliwość zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń w rozpoznawalnej organizacji pozarządowej,
  • możliwość udziału w szkoleniach/webinarach fundacyjnych,
  • pracę w zespole pełnym profesjonalizmu i zaangażowania :)
  • miejsce, w którym pracujemy w oparciu o wartości takie jak: rozwój, odpowiedzialność, współpraca, szacunek, skuteczność i jakość,
  • 26 dni urlopu, niezależnie od stażu pracy,
  • dzień wolny 24 grudnia,
  • kartę Multisport,
  • dostęp do 3 konsultacji psychologicznych w roku,
  • 2h dla rodziny (wybrany dzień pracy w maju skrócony o 2h),
  • ubezpieczenie na zdrowie i życie,
  • platformę do nauki języka angielskiego i hiszpańskiego.

Dołącz do nas i wspólnie twórzmy lepszy świat dla dzieci! 🌍❤️

Wyślij swoją aplikację!

Dajemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

W przesłanej aplikacji umieść klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, z siedzibą przy ul. Walecznych 59, 03-926 Warszawa, moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych złożonych w procesie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”.

Jeżeli chcesz, aby przesłane dokumenty aplikacyjne były uwzględnione w toku przyszłych rekrutacji, prosimy o dodanie w ich treści następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, z siedzibą przy ul. Walecznych 59, 03-926 Warszawa, moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych złożonych w procesie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych na to samo lub podobne stanowiska”.

Twoje dane osobowe, jako kandydatki/a na pracownika/współpracownika na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przetwarzane będą przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, z siedzibą przy ul. Walecznych 59, 03-926 Warszawa (dalej również jako FDDS), jako Administratora danych. Pełna informacja na temat zasad przetwarzania danych przez FDDS znajduje się tutaj.