• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaHoReCaGastronomiaPiekarz
    Piekarz
    new
    HoReCa
    Fieldmaster Maciej Twarowski

    Piekarz

    1 566 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 566 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    Mile widziane

    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Dołącz do Naszego Zespołu w Sieci Piekarnio-Kawiarni!

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią piekarnio-kawiarni i poszukujemy entuzjastycznych osób do pracy w naszej kuchni. Chcesz rozwijać swoje umiejętności w stabilnej, międzynarodowej firmie? Dołącz do nas!

    Co Oferujemy:

    • Atrakcyjne Wynagrodzenie: 6000 zł brutto (25-36 zł netto za godzinę).
    • Lokalizacja: Śródmieście – łatwy dojazd i dogodna lokalizacja.
    • Rodzaj Umowy: Umowa o pracę po 3 miesiącach.
    • Wymiar Pracy: Pełny etat.
    • Godziny Pracy: Elastyczne zmiany od 6:00 do 14:00 i od 14:00 do 22:00.
    • Bonusy: Możliwość szybkiego awansu i rozwoju kariery w stabilnej, międzynarodowej firmie.

    Twoje Zadania:

    • Przetwarzanie produktów piekarniczych.
    • Nauka informacji o produktach i procesach piekarni.
    • Ścisłe przestrzeganie harmonogramu pracy w celu zapewnienia ciągłości produkcji.
    • Utrzymanie czystości i bezpieczeństwa na stanowisku pracy.
    • Przestrzeganie standardów higieny i bezpieczeństwa żywności.
    • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klientów.

    Nasze Wymagania:

    • Pozytywne nastawienie i zdolność do utrzymania wysokich standardów pracy.
    • Umiejętności organizacyjne i zdolność do wielozadaniowości.
    • Otwartość na naukę, rozwój osobisty i zawodowy.
    • Doświadczenie w pracy w kuchni będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.
    • Umiejętność pracy w szybkim tempie.

    Jeśli jesteś osobą, która chce się rozwijać, lubisz pracować w zespole i jesteś gotowa/gotowy na nowe wyzwania, czekamy na Ciebie!

    Wyślij nam swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

    1 566 USD

    Umowa zlecenia

    1 566 USD