• Oferty
  • Wszystkie ofertyToruńFinanseKsięgowośćKsięgowa/y
    Księgowa/y
    Finanse
    Finker

    Księgowa/y

    Finker

    Toruń
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    podatki
    Pełna księgowość
    Enova365

    Mile widziane

    Saldeo
    Google Workspace

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Tworzymy zewnętrzny dział finansowo-księgowy. Obsługujemy Klientów w zakresie księgowości, kadr i płac, kontrolingu oraz funkcji dyrektora finansowego. Bardzo ważne są dla nas relacjewzajemny szacunek, jakość jaką oferujemy oraz automatyzacja i ciągłe usprawnianie procesów.

    Nasze biuro mieści się w Warszawie, ale pracujemy w sposób elastyczny (zdalnie / hybrydowo / stacjonarnie), więc nie zamykamy się na kandydatów z różnych lokalizacji

    W związku z ciągłym rozwojem szukamy osób z pasją i gotowością do nowych wyzwań zawodowych na stanowisku księgowej/go.

    Jakiej osoby nam potrzeba?

    • osoby, która posiada szeroką wiedzę z zakresu rachunkowości i podatków,
    • min. 2-letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku Księgowej / Księgowego,
    • z wykształceniem ekonomicznym (finanse / rachunkowość / kursy np. SKwP itp.),
    • odpowiedzialnej, dokładnej, stawiającej na nowe wyzwania i rozwój,
    • z doświadczeniem w pracy na enova365 (w przypadku pracy w większości zdalnej jest to warunek konieczny),
    • ogarniętej technologicznie - wykorzystującej automatyzacje i usprawniania w swojej codziennej pracy. Znajomość środowiska Google Workspace będzie dodatkowym atutem. :)

    W naszym zespole będziesz zajmował/a się:

    • prowadzeniem pełnych ksiąg rachunkowych spółki/spółek (w zespołach zajmujemy się jednym lub maksymalnie sześcioma klientami - w zależności od wielkości i potrzeb danych spółek),
    • zamykaniem ksiąg,
    • analizą, weryfikacją i uzgadnianiem zapisów na kontach księgowych,
    • księgowaniem faktur zakupowych (AP) i sprzedażowych (AR), RMK, WNT, WDT, import usług i towarów, gospodarka magazynowa,
    • weryfikacją dokumentów pod kątem merytorycznym i podatkowym,
    • księgowaniem wyciągów bankowych, raportów kasowych i rozliczeń płatności,
    • przygotowywaniem sprawozdań GUS, NBP i innych raportów, zestawień itp.,
    • wsparciem Głównej Księgowej w bieżących zadaniach.

    Co zyskasz, pracując z nami?

    • pracę w firmie stawiającej na jakość, a nie ilość usług,
    • wsparcie doświadczonego przełożonego i współpracowników – traktujemy siebie po partnersku; szukamy rozwiązań, a nie winnych :),
    • pracę w niedużej firmie (~ 40 osób), gdzie masz realny wpływ na rozwój firmy,
    • stabilne zatrudnienie,
    • wynagrodzenie w zależności od Twojego doświadczenia i kompetencji,
    • balans między życiem prywatnym a zawodowym - pracujemy od poniedziałku do piątku i gwarantujemy elastyczny czas pracy (8h/dzień; rozpoczęcie między 8:00 a 10:00),
    • elastyczne miejsce pracy (po okresie wdrożenia, możesz pracować większość czasu zdalnie, hybrydowo lub stacjonarnie w naszym biurze w Warszawie przy ulicy Wilczej 71); w niektórych zespołach czasem jest konieczność odwiedzin w siedzibie Klienta,
    • rozwój - codzienny, ale i dofinansowanie do szkoleń,
    • dostęp do platform szkoleniowych,
    • dofinansowanie opieki medycznej - pakiet Allianz,
    • przyjazny proces wdrożenia - staramy się minimalizować stres nowej osoby,
    • wyjścia integracyjne i wspólne firmowe lunche - kilka razy w roku,
    • zdrowa, luźna atmosfera i brak dress code’u - zależy nam, żebyś czuł(a) się u nas dobrze i wygodnie pod każdym względem ;)
    1 942 - 2 331 USD

    B2B

    1 787 - 2 072 USD