• Wszystkie ofertyBiałystokFinanseKsięgowośćSamodzielna/y Księgowa/y
    Samodzielna/y Księgowa/y
    Finanse
    Finker

    Finker

    2 331 - 2 979 USDNetto miesięcznie - B2B
    2 124 - 2 720 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Pełna księgowość
    sprawozdania finansowe

    Mile widziane

    Google Workspace
    Saldeo Smart
    Enova365

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Tworzymy zewnętrzny dział finansowo-księgowy. Obsługujemy Klientów w zakresie księgowości, kadr i płac, kontrolingu oraz funkcji dyrektora finansowego. Bardzo ważne są dla nas relacje, wzajemny szacunek, jakość jaką oferujemy oraz automatyzacja i ciągłe usprawnianie procesów.

    W związku z ciągłym rozwojem szukamy osób z pasją i gotowością do nowych wyzwań zawodowych na stanowisku Samodzielnej/go Księgowej/go.

    Jakiej osoby nam potrzeba? :)

    • z min. 2-letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku Samodzielnej/go Księgowej/go (gdzie byłaś/eś odpowiedzialna/y za kompleksową obsługę danego Klienta/-ów, a nie tylko wycinek księgowości),
    • z wykształceniem wyższym ekonomicznym (finanse/rachunkowość itp.),
    • z doświadczeniem w pracy na enova365 (w przypadku pracy w większości zdalnej jest to warunek konieczny),
    • dodatkowymi atutami będą: znajomość pracy z systemami wspierającymi elektroniczny obieg dokumentów (używamy SaldeoSMART), doświadczenie w pracy z Google Workspace, dodatkowe kursy (np. w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce).

    W naszym zespole będziesz zajmował(a) się:

    • prowadzeniem pełnych ksiąg rachunkowych spółki/spółek - w zależności od wielkości i potrzeb naszych klientów,
    • sporządzaniem deklaracji podatkowych CIT, VAT, PCC i plików JPK,
    • analizą, weryfikacją i uzgadnianiem zapisów na kontach księgowych,
    • księgowaniem faktur zakupowych (AP) i sprzedażowych (AR), RMK, RMP, WNT, WDT, import usług i towarów, gospodarka magazynowa,
    • weryfikacją dokumentów pod kątem merytorycznym i podatkowym,
    • rozliczaniem delegacji,
    • księgowaniem wyciągów bankowych, raportów kasowych i rozliczeń płatności,
    • sporządzaniem rocznych sprawozdań finansowych oraz bilansów okresowych,
    • wsparciem w bieżących zadaniach,
    • tworzeniem raportów, zestawień oraz zadaniami ad hoc.

    Co zyskasz, pracując z nami?

    • pracę w firmie stawiającej na jakość,
    • wsparcie doświadczonego przełożonego i współpracowników - szukamy rozwiązań, a nie winnych :),
    • partnerskie podejście i zdrową atmosferę,
    • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub B2B - to zależy od Ciebie),
    • pracujemy od poniedziałku do piątku i gwarantujemy elastyczny czas pracy - 8 h dzień pracy - rozpoczęcie między 8:00-10:00,
    • elastyczne miejsce pracy (po okresie wdrożenia, możesz pracować większość czasu zdalnie, hybrydowo lub stacjonarnie w naszym biurze w Warszawie przy ulicy Wilczej 71),
    • rozwój - codzienny, ale i dofinansowanie do szkoleń,
    • dostęp do platformy dla księgowych,
    • dofinansowanie opieki medycznej,
    • luźna atmosfera i brak dress code'u - zależy nam, żebyś czuł(a) się u nas dobrze i wygodnie pod każdym względem ;)
    2 331 - 2 979 USD

    B2B

    2 124 - 2 720 USD