• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingContent / CopywritingCopywriter / Junior Content Specialist
    Copywriter / Junior Content Specialist
    Marketing
    Fly.pl

    Fly.pl

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Content
    copywriting

    Mile widziane

    seo

    Opis stanowiska

    Cześć!

    Szukamy wsparcia do naszego marketingowego zespołu – osoby kreatywnej, z lekkim piórem i otwartą głową.

    Oferujemy możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia w zakresie marketingu i tworzenia treści w internecie, pracę w zgranym zespole :)

    👉 Tym będziesz się zajmować:

    • tworzeniem treści na potrzeby serwisu FLY.PL
    • pisaniem artykułów na bloga o tematyce podróżniczej
    • przygotowaniem treści do sekcji Przewodniki
    • pracą przy poprawie prezentacji produktu na stronie
    • wesprzesz nas w codziennych działaniach zespołu marketingowego

    • interesujesz się turystyką i podróżami
    • masz tzw. lekkie pióro, czyli umiejętność pisania treści łatwych w odbiorze
    • znasz zasady poprawnej polszczyzny
    • z łatwością wyszukujesz informacje w internecie i umiesz dokonywać selekcji takich treści
    • potrafisz pracować w zespole, lubisz pracę zadaniową

    👌 Mile widziane, ale niekonieczne:

    • doświadczenie w copywritingu
    • znajomość zasad SEO
    • wykształcenie humanistyczne
    • znajomość geografii świata
    • doświadczenia podróżnicze

    Oferujemy:

    • pracę na cały etat – możliwość dopasowania godzin pracy do toku studiów
    • możliwość zdobycia doświadczenia w marketingu i branży e-commerce
    • naukę obsługi CMS typu Wordpress, poznanie zasad SEO i narzędzi marketingowych
    • dofinansowanie programu MultiSport i opieki medycznej Lux Med
    • doskonałą lokalizację – biuro w samym centrum Warszawy

    Kim jesteśmy?

    FLY.PL to internetowe biuro podróży z 17-letnim doświadczeniem w branży e-commerce i stabilną pozycją na rynku. W naszej ofercie znajdują się wycieczki wszystkich renomowanych biur podróży w Polsce, hotele oraz bilety lotnicze. Tworzymy zespół ekspertów i doradców wakacyjnych, dbamy o dobrą atmosferę w pracy. W internecie tworzymy bazę wiedzy na temat podróżowania, inspirujemy i zachęcamy do spełniania podróżniczych marzeń. Ponadto nie lubimy stać w miejscu, stale szukamy możliwości do rozwoju i poszerzania własnych horyzontów.

    🚀 Zapraszamy do aplikowania!