Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Personal Assistant – Technical Support
new
Support
Foodcom S.A.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową działającą w branżach Food, Animal Nutrition, Industrial oraz FMCG. Stawiamy na pasję, motywację, współpracę i zaufanie. Jeśli poszukujesz pracy pełnej satysfakcjonujących wyzwań i rozwoju, to czekamy na Ciebie!

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
prawo jazdy
Angielski
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Prezesa w wykonywaniu codziennych zadań
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura od strony technicznej
  • Poruszanie się autem służbowym na polecenie CEO
  • Ścisła współpraca z Członkami Zarządu oraz cykliczne raportowanie
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań

Nasze wymagania

  • Szukamy "człowieka od zadań specjalnych", który będzie wspierać naszego CEO w codziennych obowiązkach
  • Umiejętność „majsterkowania” oraz naprawienia zaopatrzenia biura
  • Nie boisz się pobrudzić sobie rąk oraz masz doświadczenie w używaniu wiertarki/wkrętarki itp.
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Jesteś osobą odpowiedzialną, energiczną i sprawną technicznie
  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą oraz umiejętność budowania relacji interpersonalnych
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Zarówno dobrze odnajdujesz się w ‘pracy w terenie’ jak i za biurkiem

To oferujemy

  • Praca w stałych godzinach
  • Dopłatę do prywatnej opieki medycznej w firmie Allianz i zajęć sportowych FitProfit
  • Premia roczna uzależniona od wyników
  • Doskonała lokalizacja – biuro w centrum Warszawy (Rondo Daszyńskiego)