• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)SEM Specialist
    SEM Specialist
    new
    Marketing
    FormUp

    FormUp

    Warszawa
    1 827 - 2 610 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    data analyst

    SEM

    Google Ads

    e-commerce

    język angielski

    Mile widziane

    Google Data Studio

    Facebook Ads

    Google Analytics

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kim jesteśmy?

    Agencją marketingową, prowadzącą kompleksową obsługę kanałów digital. Główny nacisk kładziemy na umiejętności analityczne, tworzenie lejków konwersji, mierzenie sprzedaży oraz kontakt i relacje z klientami.

    Poszukujemy specjalisty SEM do działu performance. Twoim zadaniem będzie prowadzenie i optymalizacja kampanii w ramach ekosystemu Google Ads i Bing Ads. Bieżący kontakt z klientem, statusy, planowanie i raportowanie działań.

    Pracujemy w modelu hybrydowym - częściowo zdalnie, częściowo w biurze na warszawskim Żoliborzu.

    Od kandydatów oczekujemy:

    ➡ minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze kampanii Google Ads

    ➡ wysokich umiejętności komunikacyjnych

    ➡ zainteresowania w obszarze performance marketingu SEM i Social Media

    ➡ certyfikatów Google w zakresie Google Ads i/lub Google Analytics

    ➡ praktycznej znajomości Google Analytics, Google Tag Manager, Google Looker Studio

    ➡ znajomości jęz. angielskiego w stopniu B2

    ➡ umiejętności szybkiego przyswajania nowej wiedzy

    ➡ dobrej organizacji pracy i współpracy w zespole

    Oferujemy:

    ✅ wynagrodzenie w przedziale 7 000 - 10 000 zł brutto, w zależności od doświadczenia i umiejętności

    ✅ 7-godzinny dzień pracy (w piątki 6-godzinny)

    ✅ długoterminowe, stabilne zatrudnienie

    ✅ prywatna opieka medyczna Medicover

    ✅ dofinansowanie do karty Multisport

    ✅ świetną atmosferę i zgrany zespół profesjonalistów

    ✅ lekcje angielskiego z lektorem

    ✅ możliwość rozwoju w innych kanałach mediowych: Meta Ads, Content Performance, Data Analyst

    Zakres obowiązków:

    ➡ prowadzenie kampanii reklamowych Google Ads, Bing Ads

    ➡ aktywny udział w spotkaniach, statusach z klientami

    ➡ pomiar, analiza i optymalizacja prowadzonych działań

    ➡ przygotowywanie prezentacji, analiz dla klientów

    ➡ przygotowywanie raportów zgodnie z bieżącymi potrzebami

    ➡ udział przy tworzeniu media planów i ofert dla klientów

    Jeśli jesteś zainteresowany/a, wyślij swoje CV i kilka słów wypełniając formularz poniżej.

    Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

    1 827 - 2 610 USD