• Wszystkie ofertyBiałystokZdrowieOpieka medycznaPsychoterapeuta dzieci i młodzieży (praca na oddziale dziennym)
    Psychoterapeuta dzieci i młodzieży (praca na oddziale dziennym)
    Zdrowie
    Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju

    2 329 - 2 846 USDBrutto miesięcznie - UoP
    28 - 33 USDNetto miesięcznie - B2B
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    empatia
    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Do Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży poszukujemy psychoterapeuty do prowadzenia terapii indywidualnej oraz grupowej dzieci i młodzieży do 21 roku życia. Działamy z ramienia NFZ oraz komercyjnie.

    Twój zakres obowiązków

    • Pomoc w dokonywaniu zmian w życiu pacjentów
    • Współtworzenie konceptualizacji i planu terapeutycznego
    • Prowadzenie psychoterapii indywidualnej oraz grupowej

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe tytuł magistra psychologii/pedagogiki lub pokrewnych
    • Ukończony 2 rok psychoterapii
    • Doświadczenie zawodowe (dzieci i młodzież lub dorośli)
    • Wysoka kultura osobista, empatia i zrozumienie

    Oferujemy

    • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie lub Kontrakt B2B
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
    • Pełen grafik pacjentów (NFZ i Komercja)
    • Superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii
    • Dostęp do materiałów, testów psychologicznych
    • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy
    • Karta Multisport, szkolenia i spotkania zespołu
    2 329 - 2 846 USD

    Umowa o pracę

    28 - 33 USD

    B2B