• Wszystkie ofertyGdańskZdrowieOpieka medycznaGastrolog - konsultacje zdalne
    Gastrolog - konsultacje zdalne
    Zdrowie
    Telemedi Sp. z o. o.

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    samodzielność
    dobra organizacja pracy
    komunikacja z pacjentami

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Telemedi poszukuje lekarza gastrologa!

    Telemedi to zarejestrowany podmiot leczniczy, którego misją jest ułatwianie dostępu do opieki zdrowotnej, w wygodny i skuteczny dla Pacjenta sposób.

    Zapewniamy naszym lekarzom dostęp do nowoczesnej platformy, która przyspiesza prowadzenie dokumentacji medycznej.

    Dla pacjentów jesteśmy niezastąpionym źródłem opieki medycznej, realizując telekonsultacje oraz wizyty domowe na najwyższym poziomie.

    Jesteśmy dumni z naszej roli w rozwoju telemedycyny oraz telemedycznych urządzeń, a naszym celem jest przewodzenie w tej dynamicznie zmieniającej się dziedzinie.

    Oczekujemy:

    • aktualnego PWZ,
    • aktualnej polisy OC,
    • ukończonej specjalizacji lub w trakcie specjalizacji (od II roku) z gastroenterologii,
    • indywidualnego podejścia do pacjenta,
    • komunikatywności i umiejętności nawiązywania relacji z pacjentami,
    • wysokiej kultury osobistej,
    • konsultowanie dzieci będzie dodatkowym atutem,
    • konsultowanie w języku angielskim będzie dodatkowym atutem.

    My zadbamy o:

    • dowolną formę współpracy- oferujemy współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt,
    • elastyczny grafik - nie narzucamy dni i godzin pracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o dyspozycyjność lekarza,
    • dużą liczbę zainteresowanych pacjentów,
    • szkolenie z obsługi platformy Telemedi,
    • bieżące wsparcie w codziennej współpracy.