• Wszystkie ofertyTczewZdrowieOpieka medycznaPsychoterapeuta uzależnień z certyfikatem
    Psychoterapeuta uzależnień z certyfikatem
    Zdrowie
    Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Do Poradni Zdrowia Psychicznego poszukujemy psychoterapeuty uzależnień do pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi.

    Twój zakres obowiązków:

    • Prowadzenie sesji diagnostycznych oraz terapeutycznych
    • Prowadzenie dokumentacji wg. obowiązujących przepisów

    Nasze wymagania:

    • Min. roczne doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi
    • Certyfikat Psychoterapeuty Uzależnień
    • Dyplom magistra psychologii lub pedagogiki
    • Wysoka kultura osobista, zaangażowanie i komunikatywność

    Oferujemy:

    • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie lub Kontrakt B2B
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
    • Superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii
    • Dostęp do materiałów, testów psychologicznych
    • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy
    • Karta Multisport, szkolenia i spotkania zespołu
    • Możliwość przystąpienia do PPE