• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Performance Media Specialist
    Performance Media Specialist
    Marketing
    Freundschaft

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Excel
    Performance
    kampanie Google
    Media
    Google Analytics

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    👉 JESTEŚMY RÓŻNI RAZEM

    👉 JESTEŚMY FREUNDSCHAFT

    Wierzymy, że z różnic powstają lepsze platformy, content, design, performance i experience, a komunikacja to otwieranie się na innych.

    Otwórz się na Freundschaft!

    Do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Performance Media Specialist

    Zakres obowiązków:

    • planowanie oraz koordynacja kampanii digitalowych w obszarze Performance/eCommerce
    • realizacja i optymalizacja kampanii w narzędziach: Google Ads / Meta Ads / TikTok Ads
    • Tworzenie media planów i rekomendacja działań mediowych w odniesieniu do KPI
    • comiesięczne raportowanie wyników działań,
    • Współpraca z innymi działami oraz zarządzanie nowymi i bieżącymi projektami

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w realizowaniu kampanii Google/Meta
    • znajomość Google Analytics / Google Tag Manager
    • podstawowa znajomość Looker Studio [dawniej: Google Data Studio]
    • dobra znajomość Excela/Google Sheets
    • analityczne myślenie

    Mile widziane:

    • doświadczenie komercyjne
    • szkolenia / internetowe rewolucje
    • DIMAQ
    • certyfikaty Google Ads [skillshop]
    • wiedza z zakresu digital marketingu

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się agencji reklamowej obsługującej największych reklamodawców w Polsce
    • możliwość uczenia się od najlepszych i stworzenia indywidualnej ścieżki kariery w Grupie Freundschaft
    • dużą samodzielność, lecz także wsparcie zespołu profesjonalistów z wielu dziedzin marketingu
    • pracę w systemie hybrydowym
    • przyjazną atmosferę pracy w miejscu, w którym wszyscy jesteśmy na "Ty", ścieżka decyzyjna jest krótka, a zamiast skomplikowanych procedur stawiamy na efektywność
    • Inicjatywy wellbeingowe (dofinansowanie do konsultacji psychologicznych, workation, zajęcia relaksacyjne w biurze) oraz pakiet benefitów (LuxMed, MultiSport).