Oferty
Mentor/ka grupy (dla dzieci i młodzieży)
Inne

Marki
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

komunikatywność

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Poszukujemy wyjątkowych osób do pracy z dziećmi i młodzieżą w naszych placówkach stacjonarnych w Warszawie! Idealny kandydat powinien posiadać doświadczenie w facylitacji procesów grupowych oraz emocjonalną inteligencję, która pozwala na zrozumienie i wsparcie każdego uczestnika. Twoim zadaniem będzie tworzenie i prowadzenie angażujących, inspirujących zajęć, które będą wspierać rozwój osobisty i społeczny uczestników.

Jeżeli naprawdę cieszy Cię praca z młodymi ludźmi i chcesz tworzyć dla nich niezapomniane i budujące doświadczenia, dołącz do naszego zespołu! Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Zapraszamy Cię, jeśli:

  • Rozumiesz jak funkcjonuje grupa – szanujesz wolność i niezależność każdej osoby, a jednocześnie umiesz zatroszczyć się o wszystkich uczestników,
  • Potrafisz planować aktywność razem z grupą i widzisz w tym wartość – wysłuchasz potrzeb i pomysłów, a przy tym zadbasz o realizację obowiązkowych punktów dnia,
  • Komunikacja to Twoja mocna strona – wiesz, jak się dogadać, umiesz aktywnie słuchać i jednocześnie potrafisz stawiać granice,
  • Pracowałaś/eś z dziećmi lub młodzieżą – nie raz i nie dwa byłaś/eś wychowawcą, a może masz doświadczenie w harcerstwie lub studiujesz pedagogikę?
  • Prowadzenie naprawdę fajnych integracji to Twoja mocna strona – zależy nam, żeby było porywająco, ciekawie, radośnie i żebyś na serio to lubił/a,

Co oferujemy?

  • Przestrzeń do ekspresji siebie – jesteśmy otwarci na Ciebie i Twoje inspiracje,
  • Pracę wśród życzliwych i wspierających osób – stawiamy na relacje i dobrą atmosferę, mówimy sobie po imieniu i dużo rozmawiamy,
  • Wpływ i sprawczość – Twoje pomysły i rozwiązania potraktujemy na serio,
  • Szansę na dalszą współpracę w tym, bądź innym projekcie – ciągle powiększamy nasz zespół i poszukujemy wyjątkowych ludzi,
  • Udział w zmianie społecznej i pracę z ludźmi, którym naprawdę zależy – jesteśmy marzycielami i chcemy zmieniać świat edukacji z energią i rozmachem!

📍 Warszawa