Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Wolontariat Graphic Design
Design
FundacjaKompetencjiCyfrowych

Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna, Umowa o staż
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
identyfikacje wizualne
design
Mile widziane
Canva
Friendly offer
Opis stanowiska

Cześć!

Jeśli masz minimum 2h tygodniowo, które chcesz poświęcić na swój rozwój to ta oferta jest dla Ciebie!

Jesteśmy fundacją, która pomaga innym fundacjom odnaleźć się w cyfrowym świecie. 👾

Budujemy społeczność osób, które rozwijają się w IT i chcą przy tym wspierać innych. Pomagamy nie tylko NGO, ale też sobie nawzajem w odnajdywaniu ścieżek, które pomogą nam wszystkim osiągnąć swoje cele.

Nasze projekty to okazja aby podzielić się swoją wiedzą, ale też czerpać z wiedzy innych, między innymi doświadczonych mentorów, którzy mogą udzielić feedbacku w oparciu o wasze realne przykłady. Realizujemy obecnie projekty związane z projektowaniem stron internetowych i aplikacji mobilnych, identyfikacji wizualnych, tworzeniem strategii marketingu online i automatyzacji.

Jeśli jesteś osobą:

  • kreatywną i twórczą
  • posiadającą wysokie poczucie estetyki oraz zmysł kompozycyjny
  • poruszającą się z łatwością w programach graficznych
  • zorganizowaną i odpowiedzialną
  • potrafiącą pracować zespołowo
  • chętnie podejmującą wyzwania
  • stawiającą na rozwój

to jest duża szansa, że brakuje nam właśnie Ciebie :)

Nasz graficzny zespół udziela projektowego wsparcia fundacjom, dzięki czemu osiągają one wymarzony potencjał.

Działania, które podejmujemy to m.in:

  • projektowanie identyfikacji wizualnej
  • redesign marki
  • projektowanie szablonów
  • tworzenie zasobów wspomagających proces projektowy
  • burze mózgów i praca zespołowa

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

  • stawiamy na rozwój i poszerzanie graficznych horyzontów
  • nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • tworzysz projekty, które wchodzą w życie = rewelacyjny materiał do portfolio
  • pomagając powiększa się serce

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi projektami, wpadnij na naszego LinkedIna ;)