• Wszystkie ofertyRumiaDesignGrafikaSenior Graphic Designer / Starszy Grafik
    Senior Graphic Designer / Starszy Grafik
    new
    Design
    Gastro Paczka

    2 331 USDNetto miesięcznie - B2B
    2 072 - 2 331 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    digital
    kreatywność
    skuteczna komunikacja
    social media
    design
    Figma
    samodzielność

    Mile widziane

    Angielski

    Opis stanowiska

    Do zespołu multimedialnego marki Gastro Paczka poszukujemy Graficzki lub Grafika. Pracujemy w branży cateringu dietetycznego, możemy pochwalić się sporym doświadczeniem, różnorodnymi projektami i duuużym rozwojem firmy na przestrzeni ostatnich lat. Szukamy Specjalisty, który będzie działał na samodzielnym stanowisku, tworzył treści na potrzeby naszych działań marketingowych oraz ściśle współpracował z całym działem marketingu - specjalistami, którzy odpowiadają za komunikację naszych marek.

    Nasze biuro mieści się w Redzie, dokąd bardzo szybko można dotrzeć z większości miejsc w Trójmieście!

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie materiałów graficznych, zwłaszcza do social mediów oraz druku (również wielkoformatowego) spójnych z identyfikacją wizualną naszych marek
    • Udział w projektach marketingowych związanych z rozwojem i wprowadzaniem nowych produktów
    • Ścisła współpraca z zespołem multimediów i marketingu w tworzeniu kampanii
    • Tworzenie stron www
    • Utrzymywanie terminów realizacji projektów

    Wymagania:

    • Zaangażowanie, dokładność, rzetelność
    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu graficznym w kontekście marketingu oraz w przygotowywaniu plików do druku
    • Wszechstronne portfolio zrealizowanych projektów z naciskiem na digital
    • Biegła znajomość pakietu Adobe oraz Figmy
    • Znajomość procesu przygotowywania materiałów do druku
    • Umiejętność podstawowej obróbki zdjęć
    • Posiadanie wysokich umiejętności społecznych oraz pracy w zespole otwartym na dyskusję
    • Wyczucie estetyki, zmysł plastyczny oraz staranność i dokładność
    • Komunikatywność i pozytywne usposobienie
    • Kreatywność oraz umiejętność generowania nowych pomysłów i dopasowywanie ich do kanałów komunikacji
    • Znajomość trendów w grafice i marketingu
    • Dobra organizacja pracy przy wielu projektach jednocześnie

    Mile widziane:

    • Znajomość zasad UX/UI
    • Znajomość trendów i tematyki branży gastronomicznej
    • Umiejętność montażu video i prostych animacji 2D

    Oferujemy

    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • Możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju kompetencji
    • Możliwość poszerzania swoich horyzontów, pracę przy ciekawych projektach
    • Pracę w modelu hybrydowym
    • Zniżki na catering i posiłki w biurze
    • Formę zatrudnienia: B2B lub UZ
    2 331 USD

    B2B

    2 072 - 2 331 USD