• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingContent / CopywritingCopywriter - Direct Response
    Copywriter - Direct Response
    Marketing
    Gawronify sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    copywriting
    copywriting sprzedażowy
    direct response marketing

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jako Direct Response Copywriter w Gawronify będziesz zajmować pisaniem perswazyjnych treści do reklam, mailingów, landing page'y , czy video sales letterów.

    Od Twoich tekstów i scenariuszy bezpośrednio zależeć będą wyniki finansowe naszych klientów. Twoje teksty i scenariusze będą kluczowe w skuteczności całego lejka marketingowego.

    ➡️Kluczowe obowiązki:

    - Reklamy: Pisanie tekstów reklamowych do różnych mediów, takich jak Google Ads, Facebook Ads.

    - E-maile: Pisanie e-maili mających na celu generowanie odpowiedzi i konwersji, takich jak kampanie e-mail marketingowe, czy autorespondery.

    - Sales Lettery: Projektowanie treści na strony, które mają za zadanie przekonać użytkowników do wykonania określonej wartościowej akcji jak umówienie rozmowy.

    -Scenariusze: Pisanie scenariuszy do video sales letterów i reklam, które będą skuteczne, dopasowane do oferty klienta, grupy docelowej i tworzone ze wszystkimi najlepszymi praktykami perswazji sprzedażowej i direct response marketingu.

    ➡️Kwalifikacje:

    - Bardzo wysokie umiejętności i rozumienie direct - response copywritingu - +2 lata doświadczenia - absolutnie wymagane

    - Udokumentowane sukcesy reklam/kampanii do których opracowywałeś treści direct-response

    - Bardzo dobre rozumienie perswazji sprzedażowej i NLP w copywritingu

    - Rozumienie struktury i celów lejka marketingowego

    Obowiązkowe platformy, oprogramowanie i umiejętności:

    - Znajomość narzędzi e-mail marketingowych (Mailchimp, MailerLite, GetResponse itd. )

    Dodatkowe platformy, oprogramowanie i umiejętności:

    - Slack

    - Asana

    ➡️Opis firmy:

    W Gawronify naszą misją jest pomaganie biznesom w osiąganiu ogromnej skali poprzez proste systemy, budując przy tym markę osobistą eksperta oraz tworząc biznes, który służy im, a nie odwrotnie.

    Dążąc do tego, aby na zawsze odmienić pozyskiwanie klientów dla biznesów online w Polsce, będąc pierwszym wyborem kiedy ktoś pomyśli o pomocy w rozwoju jego biznesu, poszukujemy pasjonatów, którzy podzielają nasze wartości i zaangażowanie w doskonałość.

    Nasza wizja:

    Na zawsze odmieniliśmy pozyskiwanie klientów dla biznesów online w Polsce, będąc pierwszym wyborem kiedy ktoś pomyśli o pomocy w rozwoju jego biznesu.

    ➡️Nasza misja:

    Pomaganie biznesom w osiąganiu ogromnej skali poprzez proste systemy, budując przy tym markę osobistą eksperta oraz tworząc biznes, który służy im, a nie odwrotnie.

    ➡️Nasze wartości:

    Skoncentrowani na kliencie: Naszym celem jest ułatwienie naszym klientom osiągnięcia sukcesu w krótszym czasie i przy mniejszym wysiłku oraz poświęceniu. Mamy obsesję na punkcie wyników klienta. Nie musimy "pozyskiwać" klientów, nasi klienci robią to za nas.

    Pełna odpowiedzialność: Obwinianie kogoś innego oznacza przyznanie, że jesteś bezsilny. Robimy to, co jest wymagane, i jeszcze więcej. Jeśli ktoś inny popełni błąd, to naszą winą jest to, że na niego liczyliśmy. Narzekanie i wymówki nie będą tolerowane. Samodzielnie znajdujesz rozwiązania problemów, nie przerzucasz odpowiedzialności na inne osoby.

    Szybkość jest kluczowa, ale nie jest ważniejsza od jakości wykonanej pracy: Działamy szybko, na bieżąco szukając miejsc do polepszenia w każdym aspekcie, wdrażając udoskonalenia w mgnieniu oka. Nie wszystko jest idealne i zadziała tak, jak chcemy od samego początku, ale przez naszą szybkość jesteśmy w stanie wprowadzać zmiany, testy, naprawiając to.

    Determinacja i Doskonałość: Bądź najlepszy, kiedy musisz być najlepszy. Uwielbiasz ciężkie wyzwania.

    ➡️Etapy rekrutacji:

    • aplikuj i uzupełnij formularz rekrutacyjny https://airtable.com/appoGtPWE0S6ZFOlJ/shrPx7FBXFfmruQtq
    • w formularzu jest zadanie rekrutacyjne (max. 15 minut)
    • odezwiemy się do Ciebie (szybko) na wskazany w aplikacji adres email z naszą decyzją
    • umówimy się na spotkanie
    • decyzja o pracy

    1 811 - 2 717 USD

    B2B