• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingeCommerceSpecjalistka/Specjalista ds. E-commerce
    Specjalistka/Specjalista ds. E-commerce
    Marketing
    Glare Marketing Sp.z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    priorytetyzacja
    dobra organizacja pracy
    marketing
    Google Analytics
    Angielski
    e-commerce
    sprzedaż
    ux

    Mile widziane

    reklamy
    data analyst
    analiza
    niemiecki
    SEO

    Opis stanowiska

    Sorvella Perfume – zapraszamy do nas! Jesteśmy młodą marką, która z sukcesem rozwija się na polskim rynku, jak i na zagranicznych rynkach. Tworzymy i oferujemy jakościowe perfumy i zapachy do wnętrz. Sorvella Perfume to synonim świata wyrafinowanych zapachów.

    Jeśli kochasz perfumy, swoją zawodową przyszłość chcesz rozwijać w digital marketingu i e-commerce i chciałabyś/chciałbyś wspólnie z nami tworzyć międzynarodowy sukces marki Sorvella Perfume – chcemy Cię poznać!

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy

    Specjalistki/Specjalisty ds. E-commerce ( rynki zagraniczne)

    ·       bieżąca obsługa sklepu internetowego Sorvella Perfume na rynkach zagranicznych

    ·       odpowiedzialność za szeroki zakres tematów w obrębie sklepu internetowego: produkt, oferta, sprzedaż, zatowarowanie i logistyka

    ·       prowadzenie kompleksowej obsługi klienta, również posprzedażowej

    ·       codzienna praca na platformie sprzedażowej: bieżąca obsługa, wdrażanie nowych funkcjonalności, modyfikacje i rozwój.

    ·       realizacja opracowanego planu sprzedaży, obsługa i wdrażanie akcji promocyjnych

    ·       prowadzenie raportów sprzedażowych i analityki sklepu internetowego

    ·       bieżąca współpraca z Managerem ds. E-commerce i Marketing.

    Nasze wymagania

    ·       posiadasz doświadczenie w dziale e-commerce lub prowadziłaś/prowadziłeś własny sklep internetowy, rozumiesz całościowy zakres tematów związanych z prowadzeniem sklepu internetowego: produkt, zatowarowanie, sprzedaż, logistyka, obsługa klienta, prowadziłaś/prowadziłeś działania za granicą.

    ·       znajomość branża beauty & health, fashion, lifestyle w retail będzie dodatkowym atutem

    ·       posiadasz praktyczne doświadczenie w pracy na platformie sprzedażowej Shopify, Shopper, inne podobne

    ·       masz otwartość na zdobywanie wiedzy i doświadczenia w e-commerce, digital marketingu

    ·       śledzisz trendy e-commerce, interesujesz się nowoczesnymi rozwiązaniami wspomagającymi sprzedaż i marketing, chcesz je poznawać, na nich pracować, digital to Twoja codzienność

    ·       dobrze znasz język angielskiego, pozwalający na efektywną codzienną komunikację.

    ·       znajomość języka niemieckiego/hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem

    ·       charakteryzuje Cię otwarta głowa i ciekawość świata, nie boisz się podejmować inicjatywy i odpowiedzialności

    ·       potrafisz definiować cele sprzedażowe i skutecznie realizować.