• Wszystkie ofertyKatowiceFinanseKsięgowośćTeam Leader w Księgowości / Accounting Team Leader
    Team Leader w Księgowości / Accounting Team Leader
    new
    Finanse
    GLC Accounting Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Czynimy biznes łatwiejszym, wspierając naszych Klientów w zakresie księgowości, usług audytorskich, doradztwa podatkowego, obsługi prawnej oraz wparcia IT. Działamy od 25 lat obsługując klientów z wielu branż. Zespół GLC to 160 specjalistów z różnych dziedzin. Wierzymy w ludzi – po prostu. Stała dbałość o zespół to nasz znak rozpoznawczy. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, liczne benefity i szkolenia oraz możliwość rozwoju pod okiem interdyscyplinarnego zespołu ekspertów.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    VAT
    CIT
    ms excel
    sprawozdania finansowe
    j. angielski
    PIT
    księgowość

    Mile widziane

    ERP

    Opis stanowiska

    📍Katowice

    Zakres zadań:

    • Zarządzanie 8-osobowym zespołem księgowym (nadzór nad pracą zespołu, weryfikacja merytoryczna, organizacja pracy zespołu)
    • Obsługa Klientów polskich oraz z kapitałem zagranicznym w zakresie polskiej sprawozdawczości
    • Budowanie relacji z Klientami
    • Weryfikacja efektywności pracy zespołu
    • Sporządzanie i weryfikacja deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT, WHT)
    • Sporządzanie i weryfikacja SF (w tym CF)

    Wymagania/Oczekiwania:

    • doświadczenie zdobyte w firmie outsourcingowej
    • min. 7 lat doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości w oparciu o polską sprawozdawczość, w tym min. 1 rok doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
    • aktualna wiedza w obszarze prawa bilansowego oraz podatkowego (głównie VAT, CIT, PIT)
    • doświadczenie w przygotowywaniu oraz weryfikowaniu pełnych sprawozdań finansowych (w tym podlegających badaniu)
    • doświadczenie w przygotowywaniu oraz weryfikowaniu deklaracji podatkowych (m.in. CIT, PIT, WHT, VAT)
    • dobra znajomość excela
    • dobra znajomość j. angielskiego (spoken B2)
    • doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP – mile widziane

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w stabilnej firmie liczącej 160 pracowników
    • Pracę w pełnym wymiarze godzin + płatne nadgodziny (po przepracowanym kwartale)
    • Duże, przestronne biuro i owocowe dni
    • Wsparcie Managera oraz wsparcie specjalistów z innych dziedzin: prawo, podatki, audyt oraz wdrożeniowców IT
    • Niezbędne do pracy narzędzia tj. telefon, laptop/ komputer, dostęp do systemów i serwisów branżowych
    • Możliwość uczestnictwa w rozwojowych projektach i tworzeniu procesów
    • Premie półroczne
    • Premie uznaniowe za wybitne osiągnięcia
    • Podwyżka inflacyjna
    • Podwyżki w trakcie zatrudnienia – na etapie widocznego rozwoju
    • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
    • Dofinansowanie do wczasów pod gruszą
    • Bonus świąteczny
    • Karta multisport / Medicover / Kafeteria MyBenefit
    • Zajęcia z j. angielskiego w trakcie pracy (opłacane przez pracodawcę)
    • Raz-dwa razy w miesiącu szkolenia merytoryczne
    • Pracę zdalną 3 dni w tygodniu, 2 dni w biurze + na okresie próbnym pełna dyspozycyjność do pracy stacjonarnej