• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingeCommerceAmazon Customer Success Specialist
    Amazon Customer Success Specialist
    Marketing
    Go2Market Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    excel
    kreatywność
    analiza
    priorytetyzacja
    samodzielność
    dobra organizacja pracy
    komunikatywność
    e-commerce

    Mile widziane

    reklamy
    Microsoft Excel
    skuteczna komunikacja
    Microsoft Office
    niemiecki
    marketing
    multitasking
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Od 2014 roku nasza agencja specjalizuje się we wspieraniu firm i dystrybutorów w efektywnym wejściu oraz optymalizacji ich obecności na platformie Amazon. Zapewniamy kompleksową obsługę – od zakładania kont, poprzez rozwijanie skutecznych strategii sprzedaży, po zarządzanie obsługą klienta i optymalizację listingów produktowych.

    Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie w każdym modelu sprzedaży na Amazon, w tym Fulfillment by Amazon (FBA), Fulfillment by Merchant (FBM) oraz Amazon Vendor.

    Nasza firma to zespół rozproszony po całej Polsce. Pracujemy zdalnie, nie posiadamy tradycyjnego biura, ale to nie przeszkadza nam w budowaniu silnych, zintegrowanych zespołów. Regularnie organizujemy spotkania online dla całej firmy oraz integracje na żywo, które sprzyjają wymianie wiedzy i doświadczeń.

    Aktywnie uczestniczymy w szkoleniach, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności i podejmowanie nowych wyzwań. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się naszymi odkryciami i najlepszymi praktykami, co czyni nas skutecznymi w wirtualnym środowisku pracy.

    👉 Do Twoich obowiązków należeć będzie:

    WSPÓŁPRACA

    • Regularna komunikacja z klientami i specjalistami poprzez E-Mail i rozmowy wideo
    • Budowanie trwałych relacji z klientami i dostosowywanie strategii sprzedażowej do ich potrzeb
    • Koordynacja działań z zespołem specjalistów

    OPIEKA nad kontami Amazon

    • Monitorowanie wskaźników wydajności konta (KPI)
    • Tworzenie i modyfikowanie ofert produktowych oraz optymalizacja listingów
    • Zarządzanie logistyką i tworzenie wysyłek FBA
    • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych

    DBANIE o terminową realizację zadań

    • Planowanie i realizacja zadań zgodnie z harmonogramem
    • Dążenie do wzrostu wyników sprzedaży poprzez analizę danych i wdrażanie strategii sprzedażowych
    • Informowanie klientów o postępach i działaniach zwiększających sprzedaż

    RAPORTOWANIE

    • Regularne raportowanie wyników sprzedaży i kluczowych wskaźników wydajności
    • Przygotowywanie rekomendacji na podstawie analizy danych sprzedażowych
    • Dokumentowanie działań podejmowanych w ramach obsługi konta Amazon

    ROZWÓJ i nauka

    • Udział w szkoleniach i kursach związanych z marketingiem, sprzedażą internetową, E-Commerce i platformą Amazon
    • Śledzenie trendów i zmian w politykach Amazon oraz dostosowywanie strategii sprzedażowej
    • Poszukiwanie nowych narzędzi i metod zwiększających efektywność sprzedaży

    👉 Nasze oczekiwania:

    • Posiadasz minimum 6 miesięcy praktycznego doświadczenia w pracy na platformie Amazon – jest to najważniejszy punkt, dlatego z każdym potencjalnym kandydatem przeprowadzamy test wiedzy ze znajomości platformy
    • Wiesz co piszczy w świecie sprzedaży E-Commerce/na marketplace’ach (Amazon, eBay, Allegro, Kaufland i inne)
    • Znasz MS Excel na poziomie bardzo dobrym
    • Jesteś osobą skrupulatną, dokładną i zaangażowaną w swoją pracę i życie zespołu/firmy
    • Proklienckie podejście it’s a must
    • Nie boisz się podejmować nowych wyzwań
    • Działasz nieszablonowo, kreatywnie i z uśmiechem na twarzy
    • Znasz język angielski lub niemiecki na poziomie pozwalającym na swobodne poruszanie się po zagranicznych portalach sprzedażowych,
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość tematyki brandingu, wizerunku marki, komunikacji wizerunkowej, budowania strategii sprzedażowej i marketingowej.

    👉 Co zyskujesz?

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę dostosowaną do Twoich potrzeb (umowa o pracę lub B2B)
    • Elastyczny czas pracy 7:00-17:00
    • Pracę w 100% zdalną z każdego zakątka w Polsce z możliwością tymczasowej pracy z innego kraju. Może nie mamy owocowych czwartków ale praca w piżamie to rekompensuje :)
    • Zapewniamy sprzęty niezbędne do pracy
    • Realne możliwości rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne) i zdobywania unikatowych doświadczeń
    • Środowisko, w którym liczą się ludzie i partnerska atmosfera
    • Dofinansowanie do karty MultiSport i prywatnej opieki medycznej ENEL-MED
    • Spotkania integracyjne
    • Realny wpływ na rozwój firmy
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

    Czy nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie i sprawiła, że poczułeś/aś, że Go2Market to miejsce w sam raz dla Ciebie? Jeżeli tak, go to: (link aplikacyjny)!